Розумне освітлення для вашого дому та бізнесу

Автор: Категорія: Інше

Simply smart – просто розумні, саме так можна описати новітні розробки з домашнього освітлення, які LG Electronics представила на виставці Light+Building 2014 у німецькому Франкфурті. Саме так, ми навчили звичайнісінькі лампи розуміти ваші бажання, створювати настрій і допомагати вам у повсякденному житті. Просто синхронізуйте їх зі смартфоном на Android чи iOS і спробуйте скористатись усіма можливостями.

Приміром, лампочка LG Smart Lamp, яку ви можете вкрутити будь-де у своїй оселі, має цілих 9 режимів роботи. Скажімо, ви не любите засинати у цілковитій темряві. Поставте її у режим нічного ліхтаря. Світло ставатиме усе тьмянішим, поки ви засинаєте, а після дзвінка будильника вранці вона увімкнеться сама.

Новітня OLED Table Lamp стала першим у світі настільним освітлювальним приладом, який використовує у якості джерела світла гнучку OLED-панель. Керувати нею можна дистанційно. Коли збиратиметесь попрацювати у своєму кабінеті, надішліть їй сигнал і вона увімкнеться ще до того, як ви зайдете у двері. Окрім того, ви зможете надати їй будь-якої потрібної конфігурації.

А для вітальні ідеально підійде пласка система LG Color Tunable Flat Light. Вона може змінювати колір та інтенсивність освітлення під ваш настрій. А управління нею так само здійснюється за допомогою смартфону чи планшету. Ті, хто вже випробував цю систему, кажуть, що з її допомогою можна легко позбутись стресу та втоми після робочого дня. При цьому Color Tunable Flat Light займає обмаль місця – її світлодіоди на 70% тонші за аналоги.

Втім, LG розробляє рішення не лише для дому. На виставці було представлено також 5 комплексних підходів для комерційних приміщень – галогенні світильники для стелі, замінювані компактні флуоресцентні лампи, пласкі LED-світильники для вмонтовування у будь-яку поверхню, підвісні LED-світильники та LED-світильники витягнутої форми для освітлення більшої площі.Ключові слова: , , ,Поділитися із друзями