Фестиваль інновацій LG InnoFest дістався до Південної Кореї

Автор: Категорія: Новини

Як розповісти про свої інноваційні розробки так, щоби це сподобалось і дорослим, і дітям, і тим, хто цікавиться розвитком технологій, і тим, хто ще не наважився обладнати свою оселю новітніми приладами? Ми у LG придумали для цього спеціальний фестиваль інновацій InnoFest. На початку квітня він приїхав на батьківщину компанії – у південнокорейський Сеул.

Гостям фестивалю ми показали повну лінійку телевізорів ULTRA HD TV з діагоналлю екрану від 49 до 105 дюймів, операційну систему для них webOS, сучасні смартфони та прилади для дому.

Корейці – дуже вимоглива публіка. Вони не тільки полюбляють високотехнологічні рішення, але й прагнуть, щоби вони були максимально простими у використанні. Саме тому наші гості у Сеулі були у захваті від інтуїтивно зрозумілої операційної системи webOS для Smart TV.

Окрім того, корейські відвідувачі LG InnoFest дуже зацікавились приладами для дому, з якими домашнє господарство вести не тільки легко, але й дуже приємно. Приміром, кондиціонерами, які розуміють голосові команди завдяки вбудованій системі LG Voice, чи роботами-пилососами HOM-BOT SQUARE та KOMPRESSOR RoboSense.

А справжнім хітом сеульського фестивалю став вигнутий смартфон LG G Flex та фітнес-браслет Lifeband Touch. Смартфон одразу ж полюбили за те, як зручно він огинає обличчя під час розмови чи як комфортно лежить у кишені. Ну а браслетом одразу зацікавились усі, хто хоч трошки дбає про своє здоров’я і хоче бачити свої успіхи не після кількох місяців тренувань, а одразу ж – на екрані свого розумного браслету.