Інструкція до LG webOS – телебачення Smart знову стає простим

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Телевізори Smart TV стоять уже у 160 мільйонах кімнат, але чи користуєтесь ви усіма можливостями свого диво-гаджету? Ми були здивовані, коли дізнались, що понад половина (53%) власників Smart TV використовують їх, як простий телевізор.

Ще більше нас здивувало, що рівно три чверті (75%) з них вважають пристрій аж занадто розумним та складним!

Тому давайте ближче познайомимось із операційною системою LG webOS, яка робить телевізори водночас і розумними, і простими та інтуїтивно зрозумілими. Власне, при її створенні ми мали три мети – просте підключення, простий пошук контенту і просте перемикання. Як нам вдалося їх досягти, дивіться у ролику.

Як перемикатись між Smart-сервісами?
Відповідь на це запитання – дуже просто! І все завдяки функції Launcher. Натисканням усього однієї кнопки викликайте яскравий список ваших улюблених програм та додатків. Виглядає він як добірка кольорових закладок зі знайомими іконками. Приємна особливість – гортати їх можна без переходу у головне меню просто під час перегляду програми чи фільму.

Як легко шукати канали та контент?
Натисніть на коліщатко на пульті LG Magic Remote і викликайте іконку Live Menu. Клікнувши на неї, ви отримаєте доступ до чотирьох функцій: Рекомендації, Канали, Пошук та Записи. У списку Рекомендацій ви знайдете найпопулярніший контент – програми, шоу, фільми та майбутні прем’єри. У Каналах підшукаєте собі щось до душі у прямому ефірі. Пошук допоможе знайти щось конкретне. А у Записах зберігається те, що ви побажали зберегти, щоби переглянути пізніше. Ось як це виглядає:

Як легко знайти щось нове та цікаве?
Ми переконані – насолоджуватись життям потрібно просто сьогодні. Цей принцип був покладений в основу функції Today, яку ви знайдете у Launcher-закладках. Навіть під час перегляду ви можете зазирнути у цю скриньку чудес і побачити, який контент зараз найпопулярніший у магазині LG store, і обрати щось собі під настрій.

До речі, у нашому розумному магазині контенту ви ніколи не засумуєте через однакові рекомендації, що повторюються з дня у день. Окрім того, ми вже розсортували для вас програми та фільми за типами – телешоу, додатки, 3D-фільми. Обирайте усе, що забажаєте!

Як просто уперше налаштувати Smart TV?
Раніше вам доводилось на самоті розбиратись, які саме кроки треба зробити, щоб налаштувати щойно придбаний пристрій. У LG webOS у вас буде дуже симпатичний помічник – анімована пташка BeanBird. Коли ви вперше увімкнете розумний телевізор, то побачите, як вона спить на екрані. Розбудіть її порухом пульту і вона підкаже вам, що і як робити, щоби ви отримали доступ до усіх функцій та можливостей Smart TV. Ось як це виглядатиме:

Як легко підключити до Smart TV зовнішні пристрої?
Полюбляєте дивитись фільми на Blu-ray чи грати у відеоігри на приставці? До LG Smart TV можна підключити будь-які сучасні зовнішні пристрої і не витрачати час на їх налаштування вручну – телевізор сам обере потрібні установки. До того ж меню Launcher містить спеціальний підкажчик, який покаже, що саме за пристрої підключені до вашого телевізора і допоможе легко управляти ними.

Використовуйте усі можливості на повну. І нехай ваше дозвілля буде цікавим та сповненим яскравих емоцій!