Маленька техніка для всіх сучасних потреб

Автор: Категорія: Побутова техніка

Припустімо, ви купуєте перше у житті власне житло. Навряд чи це буде велика квартира чи цілий будинок. Одразу ж постає питання – як обставити своє невеличке помешкання так, щоби у ньому вмістилось уже необхідне для комфортного життя?

Розуміючи, що потреба у малогабаритній техніці сьогодні досить значна, LG створила колекцію побутових пристроїв Comangs Collection. До неї входять вісім одиниць техніки: пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, робот-пилосос, пилосос 2-в-1, пилосос для меблів та очищувач води. І кожна із них має дві особливості – зменшені габарити та стильний сучасний дизайн.

Усього існує три чудових кольорових рішення колекції – білосніжне, сріблясте та лаймове. Тобто ця техніка зможе прикрасити будь-який інтер’єр.

При цьому усі пристрої, попри свою компактність, оснащені таким набором функцій, який дозволяє віднести їх до категорії преміум. Вони такі ж економні та настільки ж ефективні, як їх повнорозмірні аналоги, а місця при цьому займають зовсім трошки, залишаючи простір для комфортнішого життя навіть на невеликій площі.