Один холодильник, що замінить одразу декілька

Автор: Категорія: Побутова техніка

Кажуть, погано, коли ліва половина не знає, що робить права. Тільки не тоді, коли йдеться про «сімейні» холодильники LG Dios. Відтепер система розподілу холоду в їхніх камерах стає ще ефективнішою.

Збільшена порівняно із традиційними холодильниками кількість відсіків у камері та краща їх ізоляція дозволяє точніше розподіляти температурний режим всередині. Так овочі та напої краще не надто морозити, а молочним продуктам потрібна відчутно нижча температура.

Усього у холодильнику буде п’ять подібних режимів, які зручно регулювати і встановлювати у кожній окремій зоні. Окрім того, на дверцятах праворуч новий холодильник матиме зону для напоїв та готових до вживання продуктів. Охолодженість тут зберігатиметься на рівні комфортному для того, щоби дістати продукт і одразу ж спожити його.

Пам’ятаєте це неприємне відчуття, коли п’єш занадто холодну воду чи їси переморожену їжу? Відтепер воно більше вас не потурбує.

І найприємніше – при досить скромних габаритах місткість оновленого LG Dios становить цілих 836 літрів. Продуманий ергономічний дизайн дозволяє використати простір всередині камери максимально ефективно.