Готуйте стильно та безпечно

Автор: Категорія: Побутова техніка

Безумовно, ви дбаєте про екологічність свого житла. Та чи замислювались ви, що звичайна газова плита може бути джерелом справжньої небезпеки? І мова навіть не про відкрите полум’я, яке у ній використовується.

Коли ви готуєте, у повітрі залишається певна частка зовсім некорисного чадного газу. Боротися з ним допоможуть регулярне провітрювання кухні, красиві живі вазони та нова варочна поверхня LG Hidden Cook.

Вона так само працює із використанням природного газу. От тільки відкрите полум’я у ній заховане під керамічною плитою. І в цьому є чимало чудових переваг: по-перше, викиди зменшуються приблизно на 90%, по-друге, таку поверхню дуже легко та зручно мити, по-третє, вона значно безпечніша, бо не працює з відкритим вогнем.

Нагрівається ця поверхня дуже швидко, а її гарячі ділянки робляться червоними, тобто ви завжди знатимете, коли не варто її торкатись, а коли це цілком безпечно.

Зрештою, наша варочна поверхня має стильний мінімалістичний дизайн і з часом не втрачає свого вигляду. Високоякісна кераміка, з якої вона виготовлена, стійка до подряпин та інших механічних пошкоджень.