Homeсhat для управління технікою з телефону – як це працює?

Автор: Категорія: Побутова техніка

Ми вже неодноразово розповідали про Homeсhat – систему дистанційного управління побутовою технікою зі смартфону. Сьогодні ми розповімо, як вона працює.

Найбільше спілкування через Homeсhat нагадує теревені з друзями. Вам не доведеться завчати спеціальні команди чи сигнали. Ця система розуміє звичайнісіньку розмовну мову і ви зможете запитати у холодильника: «Чи є в нас яйця та масло?» так само, як питаєте у приятеля: «Як справи?». Наші розробники зробили усе, щоби техніка LG розпізнавала якнайбільше подібних фраз. Ба більше, емоційних смайликів та наклейок!

Отже, спершу встановіть на свій смартфон месенджер LINE, а тоді додайте у «друзі» усі пристрої, обладнані системою Homeсhat. Можна розпочинати «спілкування».

Припустімо, ви пішли до крамниці, а список покупок забули. Просто підключіться до холодильника і напишіть йому повідомлення із запитанням, чи є у ньому певні продукти. Отримавши повідомлення, він увімкне розташовану всередині камеру із системою розпізнавання Smart Scan, перевірить вміст і пришле повідомлення на зразок: «Помідори ще є, а молоко вже закінчилось».

Окрім того, ви можете завантажити у пам’ять холодильника свої улюблені рецепти і завжди бути у курсі, чи не бракує чогось для їх приготування. А ще розумний пристрій може допомогти вам дотримуватись дієти, чи перевірити, чи не залежались у вас якісь продукти із терміном придатності, що спливає.

До речі, про рецепти – якщо вам захочеться скуштувати чогось новенького, розумна мікрохвильова пічка LG запросто дасть вам слушну пораду. Тільки розкажіть їй про свої смаки, а вона вже і рецепт з каталогу підбере, і самостійно налаштується для того, щоб його зготувати.

Що ж до пральної машини, то за допомогою системи Homeсhat ви зможете у будь-який момент і з будь-якої відстані налаштувати її на певну програму прання і скомандувати почати цикл. Спитайте її: «Що ти зараз робиш?», і вона розповість, на якій стадії прання перебуває, і як скоро впорається зі своєю задачею.

А пилосос Hom-bot square завжди готовий нагадати, як давно ви востаннє прибирали, якою програмою користувались і, припустімо, чи встигли почистити килими. Та, безумовно, отримати команду про початок прибирання, щоб до вашого повернення додому усе було чистим.

Ще ніколи домашні клопоти не були такими приємними.