LG ULTRA HD телевізор, як витвір мистецтва

Автор: Категорія: Новини

Рік від року самі телевізори стають досконалішими. Ви ж не здивуєтесь, якщо дізнаєтесь, що ваш новий гаджет вміє виходити у Інтернет? 🙂

Тож давайте подивимось на чудові телевізори ULTRA HD TV від LG так, як вони того заслуговують – як на справжній витвір мистецтва. Навіть якщо ви не вірите у те, що такий звичний предмет може бути повноцінним арт-об’єктом.

Ось за що полюбив ULTRA HD TV британський оператор Філіп Блум

За високу якість та надзвичайну чіткість картинки, яка немов повертає у те місце, де був зроблений кадр. За розподільчу здатність, що у 4 рази перевищує звичайний стандарт HD. Завдяки цьому на екрані відображається кожна найдрібніша деталь картинки, з яких, як відомо, складається не лише саме зображення, але й його атмосфера.

За точну передачу облич персонажів – кожна емоція як на долоні.

За поліпшену технологію 3D, яка віднині ще зручніша під час домашнього перегляду завдяки насправді стильним та комфортним окулярам.

За точну передачу кольору. Усі відтінки природні, соковиті та яскраві. Вони насправді створюють настрій зображення, з якого б кута ви не дивились на екран.

За те, що при збільшенні картинки якість зображення не тільки не втрачається, а навіть стає ліпшою завдяки потужному графічному чіпу.

За вбудований надсучасний декодер, який збільшує кількість кадрів на секунду. Тож картинка рухається природно, плавно і граційно.

За технологію HDMI, з якою телевізор стає повноцінним центром розваг, адже його можна приєднати до будь-якого сучасного програвача чи ігрової консолі.

За чіткий та чистий звук, який оточує глядача, огортає кожною музичною нотою, кожним аудіоспецефектом. Такого ефекту присутності вам ще не доводилось відчувати.

За розумну операційну систему webOS, якою так легко керувати за допомогою простого та зручного пульту.

До речі, про webOS. Ще ніколи операційна система до Smart TV не була настільки зрозумілою. Налаштувати її допомагає смішна анімована пташка BeanBird, підказки якої зрозуміє навіть дитина. А надалі керування відбувається через панель яскравих вкладок та зрозумілих без зайвих слів іконок.