LG SDK для створення яскравих додатків – станьте частиною світу інновацій

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Ви любите грати в ігри на своїх мобільних пристроях, на комп’ютері чи у соцмережах? Чи може часто встановлюєте корисні чи цікаві додатки? Незабаром таких додатків побільшає, адже LG Electronics представила свій власний пакет Software Development Kit (SDK). З його допомого. будь-хто знайомий з програмуванням може створювати програми для… телевізорів!

LG SDK для створення яскравих додатків – станьте частиною світу інновацій

Власне, LG SDK значно спрощує для розробників процес написання програм, що встановлюються на телевізори Smart+TV. До того ж, LG Smart+TV Emulator дозволить зручно робити це просто на вашому комп’ютері.

Програмісти LG зробили усе, щоби створення додатків для телевізорів було якомога легшим для тих, у кого повно креативних ідей. Насамперед, для них був створений зручний та зрозумілий інтерфейс LG SDK, який працює зі стандартними web-технологіями, наприклад HTML5, Cascading Style Sheets (CSS) та JavaScript.

На спеціальному сайті для розробників можна буде знайти технічну документацію, поради, приклади готових додатків, путівник по дизайну, розділ із частими запитаннями та форум для живого спілкування. А путівник по Application Programming Interface (API) допоможе розпочати роботу практично у той самий момент, коли вам прийде якась чудова ідея. Жодних довгих роздумів – тільки зрозумілі покрокові пояснення, доступні навіть для початківців.

Тож, якщо ви знаєте, що може зробити ваш Smart TV від LG ще кращим, наш SDK саме для вас. Якщо ж ви не дуже знаєтесь на програмуванні, то вже незабаром ви зможете насолодитися безліччю чудових нових додатків для свого телевізора.