Тільки звук і нічого зайвого

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Сучасна техніка має бути помітна завдяки своїм вражаючим характеристикам і абсолютно непомітна в інтер’єрі. Чи не так? Величезний телевізор зараз – це не той, який займає майже усю кімнату, а той, в якого якнайбільший екран, якнайкраще зображення, якнайчистіший звук і який у вимкненому стані абсолютно непомітний.

Тільки звук і нічого зайвого

Щоби забезпечити своїм телевізорам бездоганне звучання і при цьому залишити вам максимум життєвого простору, LG Electronics створила найменшу в своєму класі надтонку аудіосистему SoundPlate 340. Уявіть собі – 4.1-канальне звучання потужністю 120 Ватт може вміщуватись у мінімалістичному корпусі 35 мм завтовшки!

Тільки звук і нічого зайвого

При цьому вам не доведеться довго метикувати, як зібрати систему. Вона підключається до телевізора за допомогою всього одного кабелю. Або ж через Bluetooth, сумісний також з ноутбуками, смартфонами та іншою портативною технікою. А два вбудованих 40-ваттних сабвуфера і чотири фронтальні динаміки, розташовані просто на корпусі пристрою, наповнять приміщення чистим, глибоким звуком. Лаконічно, просто і дуже стильно.

Тільки звук і нічого зайвого

Управляти аудіосистемою LG SoundPlate 340 теж надзвичайно просто. Жодних зайвих перемикачів – усього чотири кнопки на корпусі та простий малесенький пульт із найзрозумілішими позначками. Мінімалізм це не тільки зручно та сучасно, але й надзвичайно стильно!