LG KIZON – наручний пристрій для дітей

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

LG розширить лінійку наручних пристроїв для батьків із дітьми завдяки браслету KizON. Ця новинка спеціально розроблена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з метою допомогти батькам контролювати місцезнаходження малюків.

За допомогою KizON, який використовує технології GPS і Wi-Fi, батьки будуть бачити місцезнаходження своїх дітей у режимі реального часу прямо на екрані смартфона.
За допомогою технології One Step Direct Call батьки з легкістю зможуть спілкуватися зі своїми дітьми, а також отримувати інформацію про їхнє пересування упродовж дня. При цьому використовувати KizON для спілкування зможуть не тільки батьки. Всього одним натисканням кнопки швидкого набору One Step Direct Call діти зможуть набрати встановлений завчасно номер телефону, який можна змінити в будь-який час (за умови, що смартфон працює на операційній системі Android 4.1 або її пізніших версіях).

Якщо дитина протягом 10 секунд не відповідає на вхідний дзвінок з будь-якого встановленого номера, KizON автоматично встановить з’єднання і дасть батькам можливість слухати через вбудований мікрофон. Location Reminder – ще одна важлива функція, що дозволяє дорослим запрограмувати пристрій на передачу сигналу про місцезнаходження дитини у певний час упродовж дня.
Заряд батареї KizON розрахований на 36 годин, і батьки будуть попереджені за допомогою своїх смартфонів, коли батарея KizON потребуватиме підзарядки. Пристрій виготовлено з екологічно чистого водонепроникного поліуретану, стійкого до плям. Для KizON, що пропонується у трьох яскравих кольорах – блакитному, рожевому та зеленому, також буде доступний широкий вибір аксесуарів із зображеннями популярних героїв мультфільмів.

Технічні характеристики:

Пам’ять: 64 Mб RAM/125MБ ROM
Батарея: 400 мАг
Розміри: 34,7 x 55,2 x 13,9 мм
Кольори: блакитний/рожевий/зелений
Стандарт: 2G/3G