Телебачення майбутнього вже у вашій оселі

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Ви шукали ідеальну картинку? Тоді зустрічайте нарешті екран вашої мрії – LG OLED (Organic Light Emitting Diode) TV. Завдяки новітнім технологіям LG OLED подарує незрівняну якість зображення, яке значно перевершує якість попереднього покоління екранів.Телебачення майбутнього вже у вашій оселіОтже, з 2013 року, коли OLED TV були вперше представлені на ринку, пройшло не так багато часу, а технології зробили справжній стрибок у майбутнє. Подивіться цей ролик і переконайтесь самі.

Спробуймо розібратись, у чому причина таких разючих відмінностей?

Абсолютна якість зображенняТелебачення майбутнього вже у вашій оселіОснащені новітньої технологією WRGB OLED, телевізори LG забезпечують найкращу якість картинки із чудовими реальними кольорами. Унікальна система 4 Color Pixel передає все, що відбувається на екрані, природно. Окрім того OLED відображає чорний глибшим відтінком, насправді оксамитовим. Так зображення стає контрастнішим, чіткішим, соковитішим. А технологія самопідсвічуваних пікселів дозволяє контролювати яскравість. І найцікавіша особливість – вигнутий екран.Телебачення майбутнього вже у вашій оселіЗ якого б кута ви не дивились на нього, картинка буде однаково чіткою та природною. Жодних викривлень чи тьмяностей – тільки бездоганне відображення. Картинка згладжена і чітка навіть під час передачі об’єктів, що дуже швидко рухаються.

Бездоганний дизайнЗдавалось би, таку якість зображення не можна вмістити у сучасну ультратонку оболонку. Аж ні – екрани OLED TV завтовшки менші, ніж екрани попереднього покоління LED TV. Такий телевізор елегантно впишеться навіть у надсучасний мінімалістичний інтер’єр.

Додаткові перевагиТелебачення майбутнього вже у вашій оселіКрасиво – так, стильно – так, а як щодо зручності? Новітні телевізори OLED TV від LG оснащені чудовою інтуїтивно зрозумілою операційною системою webOS. Усе в ній – від налаштування до найменших тонкощів використання – спрощене настільки, що більше нагадує захопливу гру, ніж управління «розумним» телебаченням Smart TV.

Маленький пульт Magic Remote Control не змусить вас запам’ятовувати безліч кнопок та їхнє призначення. Усе просто, як поклацати мишкою. До того ж телевізор має систему розпізнавання голосу, тож не бійтесь пропустити щось цікаве, поки шукаєте, куди поклали пульт.Телебачення майбутнього вже у вашій оселіІ нарешті, телевізор оснащений системою CINEMA 3D, що переконвертує ваші улюблені фільми у 3D без втрати якості зображення. Жодних перешкод чи викривлень картинки, тільки чисте задоволення від перегляду.Телебачення майбутнього вже у вашій оселіОтже, майбутнє уже настало разом із LG OLED TV у вашій оселі. Спробуйте і відчуйте усі його переваги.