Живи футболом разом із LG

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Футбол – це пристрасть! Згадайте, скільки емоцій виникає, коли ви ледь встигаєте на очікувану гру, чи коли дорога вам людина починає вболівати разом з вами, чи коли ви передивляєтесь золотий момент пам’ятного матчу? Разом із LG усі ці переживання перетворюються на справді радісні моменти, бо ми також обожнюємо футбол.

Трохи цікавої статистики – на наших Facebook-сторінках у всьому світі було опубліковано понад 670 записів, так чи інакше присвячених темі футбольного Чемпіонату світу, що відбувся у Бразилії. І відгук на ці записи був просто шалений – понад 51 000 друзів LG з 58 країн світу залишили під ними свої «лайки» та коментарі. І ми щиро вдячні за кожен із них!

LG TV у миттєвостях зі світових спортивних подій

Телевізор і спосіб, у який ми його дивимось, завдяки талановитим інженерам LG перетворились на дещо зовсім інакше – зручніше, цікавіше, яскравіше. Ми розсунули кордони можливостей телебачення, тому що завжди керувались бажанням «створити щасливіше, краще життя». А коли іще ви зможете так збагатити свій глядацький досвід, як не під час великих спортивних подій? Тож, просто за допомогою телевізора записуйте найкращі ігри, складайте графік цікавих матчів і нехай ваш надсучасний пристрій сам вмикає потрібний канал, коли звучить стартовий свисток.

Відчуйте пристрасть гри удома

У 2014 році ми зробили усе можливе, щоби ви навіть на рідному дивані відчували себе так, як на найкращих місцях стадіону. Так з’явилися неймовірні 4K-телевізори із технологією 3D+. Розподільча здатність екрану тут перевищує стандарт Full HD, тож ви не пропустите жодної деталі, жодного яскравого моменту.

Побачте геть усе!

Безумовно, живу атмосферу гри не можна порівняти ні з чим. Але вдома ви зможете переглядати матчі настільки зручно, що ви не захочете відмовлятись від цього задоволення. Екран моделей з лінійки 4K абсолютно точно передає кольори та деталі зображення з будь-якого кута огляду. Ми подбали, щоби якість і точність картинки були максимальними. Спробуйте, і вам перехопить подих від вражень.

Ми єдині

Таким було гасло Мундіалю, і ми розуміємо чому. Спорт – це не лише радість перемог, але й надзвичайне єднання, яке переживають уболівальники. І телевізор LG TV стане для вас точкою такого єднання. Запрошуйте друзів – площі екрану вистачить для десятків захоплених поглядів. А вболівати разом значно цікавіше – так розкривається уся харизма гри.

Заощаджуйте на нові враження

Навіщо витрачати шалені гроші на дальні поїздки, якщо можна відчути повноцінне задоволення від великої гри просто у себе вдома? А мандрівку краще спланувати так, щоби не пропустити жодного цікавого матчу. Не відмовляйте собі у радощах!

LG підтримує вашу пристрасть

LG не лише допомагає вболівальникам по всьому світу насолоджуватись спортивними святами. Ми підтримуємо і спортсменів, і фанатів, щоби їхні щирі мрії збувались.

Через залучення новітніх технологій ми об’єднуємо мільйони любителів футболу і пишаємося тим, що підтримуємо вболівальників та спортсменів повсюдно так повсякчас.