Як ми перетворили розумний телевізор на розумний і простий

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

На початку цього року компанія LG Electronics представила свою чи не найзначнішу інновацію. Ми завжди прагнули зробити життя максимально простим. Аж ось з’явилось телебачення Smart TV із купою чудових функцій, які перетворюють простий перегляд фільмів та телепередач на щось абсолютно нове, більш емоційне, більш яскраве. Втім користувачі «розумних» телевізорів скаржились, що керувати таким пристроєм дуже непросто.

Тож на виставці CES 2014 ми презентували новинку, яка повністю перевернула уявлення про Smart TV – операційну систему для телевізорів webOS. Представники ЗМІ, які пишуть про техніку, були в захваті від прем’єри. «Легка у керуванні», «зрозуміла без зайвих слів» і навіть «фантастична» – такими були перші відгуки.

А один із найповніших оглядів операційної системи webOS після виставки представило видання Digital Trends. І ось про що йшлося у статті-відгуку, яка була опублікована на його сторінках.

Насамперед, експертів видання вразила простота системи у використанні – ще б пак, опанувати її можна без зусиль. Зокрема їм сподобався простий та інтуїтивно зрозумілий процес налаштування. Адже хронічною проблемою «розумних» пристроїв Smart TV було «не таке уже й розумне» доведення системи до робочого стану. Ми ж цілковито впорались із цією проблемою. «webOS зробила Smart TV саме таким, яким воно мало бути завжди»,– пише Digital Trends.

І справді, налаштувати новий телевізор так само просто, як подивитись дитячий мультик. Усі кроки підкаже анімований персонаж – пташка BeanBird. Кілька дотепних заставок, і ваш телевізор готовий до повноцінного використання. Фахівці кажуть, що впоратись із цим завданням зможуть навіть люди, які ніколи не користувались сучасними технологіями.

А що ж потому? Після того, як ви налаштуєте свій Smart TV від LG, вам відкриється «новий стандарт інтерфейсу для розумного телевізора». Знову ж таки, це не наші слова, а висновок експертів видання Digital Trends.

Раніше було не так уже й просто переключатись між встановленими сервісами. Треба було зробити перерву у перегляді фільму чи шоу, зайти у меню і послідовно перебирати іконки на екрані, аж доки не дістанетесь потрібної.

Відтепер ви робите це, просто гортаючи яскраві закладки на смузі webOS Launcher. Так, наче передивляєтесь добірку листівок від друзів із дуже зрозумілими і впізнаваними зображеннями-іконками. Причому, щоби скористатись надзвичайно зручним меню, вам не доведеться відриватись від перегляду… А що б ви там не дивились, перериватись необхідності немає. Викликайте webOS Launcher, і він з’явиться просто поверх картинки. Так ви отримуєте повний доступ до списку каналів, додатків і закладок одночасно із живим ефіром. Навіщо йти на зайві компроміси?

І нам надзвичайно приємно, що не лише фахівці оцінили те, як ми перетворили Smart TV на Smart&Simple – тобто одночасно розумне і просте. По всьому світу уже розійшлися по домівках понад мільйон телевізорів з операційною системою webOS. І це з березня, коли вони уперше надійшли у продаж!

Ми також пишаємось тим, що змогли завоювати схвалення компанії зі стандартизації та сертифікації техніки Underwriters Laboratories, а також незалежних експертів з Intertek. До речі, справа йде до того, що до середини 2015 року телевізори із нашою операційкою стоятимуть уже у 10 мільйонах осель. Сподіваємось, одна з них буде вашою 🙂

А суворі критики із Digital Trends наразі стверджують: «webOS надзвичайна». Не чекайте, переконайтесь у цьому на власному досвіді.