Як вберегти телефон від «сонячного удару»

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Календарне літо закінчується, але попереду ще оксамитовий сезон. Та й узимку вибратись до моря де спека і пальми зовсім не фантастика. Вам буде добре засмагати та насолоджуватись спекою. А вашому смартфону?

Фахівці в один голос твердять – перегрів дуже шкідливий для електроніки, на якій би операційній системі вона не працювала. На щастя, є кілька способів уберегти улюблений гаджет у мандрах. І ось ці вісім чудових порад.

Порада перша, найпростіша – не кладіть телефон на сонце. Так, це здається очевидним. Але ви не уявляєте, як багато чудових пристроїв потрапляють у ремонт після того, як «позасмагали» десь на підвіконні чи у розкритій сумці. Власне, навіть закриту сумку з телефоном радимо класти у тінь.

Подбайте про кейс. Якісні кейси та бампери для смартфонів працюють як свого роду термоізоляція. І у вашого гаджету з’явиться шанс врятуватись, навіть коли сонечко на пляжі повернеться і він, замість перебувати у затінку парасолі, на певний час опиниться під прямими променями.

Вимкніть зайві програми. Чим більше додатків та сервісів запущено у телефоні, тим більше він гріється. Чи ж це не очевидно? Тож, перебуваючи на спеці, вимкніть усе, що вам наразі не потрібно – Bluetooth, геолокацію, Wi-Fi. Краще натиснути кілька зайвих іконок, перш ніж скористатись ними, аніж купувати новий телефон замість спаленого, чи не так?

Скористайтесь режимом польоту. Не чекаєте дзвінків, якийсь час точно не зніматимете фото і не плануєте мандрувати інтернетом? Переведіть телефон у режим польоту. Або у суперощадливий режим, якщо такий передбачений у вашій моделі. Так навантаження на процесор буде найменшим і температура всередині стильного корпусу знизиться до оптимальної.

Вимикайтесь. Якщо ви відчули, що температура смартфону почала зростати, просто вимкніть його. І одразу ж сховайте від сонця. Адже на пляжі краще відпочивати активно, а не роздивлятись щось на екрані. Перенесіть це задоволення на вечір, або на час, коли повертатиметесь додому.

Відкладіть ігри, а про дорогу краще розпитайте. Мабуть, ніщо так не навантажує процесор телефону, як ігри та геолокаційні сервіси. Якщо вам, в отже і вашому гаджету, спекотно, то відкладіть проходження чергового рівня на вечір, коли температура дещо знизиться. А про дорогу до місцевої пам’ятки чи ресторану краще спитайте. Це, до того ж, чудовий привід завести нові знайомства.

Не полишайте вашу електроніку у машині. Навіть, якщо авто стоїть у затінку, температура у його салоні вища, ніж назовні. Тож краще заберіть смартфон з собою, навіть якщо ви вийшли просто у магазин по воду.

Не заряджайте смартфон коли навколо спека. Безумовно, ви помічали, що телефон під час зарядки нагрівається. Тож у спекотний день цей цілком корисний процес може стати для нього згубним. Дочекайтесь вечора, або занесіть гаджет у прохолодне приміщення на «обід».

Дотримуйтесь цих порад і проблеми зі смартфоном ні за що не зіпсують вам відпустку.