Весь світ у руках дитини – як легко навчити малюка енергозбереженню

Автор: Категорія: Наука та техніка

Вдома ми проводимо чимало чудових хвилин, поки електричні пристрої дбають про наш комфорт та добробут. І лише платіжки раз на місяць нагадують нам, що усі вигоди коштують нам грошей, а довкіллю – забруднення.

От чому так важливо навчати дітей ощадливої поведінки уже змалечку. Втім, як це зробити і при цьому не зіпсувати малюкові настрій такими неприємними настановами та обмеженнями? Відповідь очевидна – грайте в ігри!

Найпростіша гра – це «вартові світла». Нехай малюк вимикає усі лампочки та електричні пристрої, коли виходить із кімнати. Якщо він за тиждень жодного разу не забуде цього зробити, винагородіть його. Нехай це буде сімейних похід на морозиво чи в кіно. Аби усім було весело.

Частіше вибирайтесь з дитиною на прогулянку у двір чи в парк. Поки ви гуляєте, електролічильник теж відпочиває.

Розкажіть дитині про класи енергоспоживання техніки. Коли куплятимете новий холодильник чи пральну машину, візьміть малюка з собою – нехай він бере участь у придбанні новинки і особисто простежить, щоб новий хатній помічник був заощадливим.

А для найбільш просунутих малюків існують навіть спеціальні онлайн-ігри, котрі навчають принципам енергозбереження. Припустімо EnergyCity (http://www.enercities.eu) або ElectroCity (http://www.electrocity.co.nz). Переконайтесь, що дитина у достатній мірі володіє англійською мовою, або допоможіть їй грати. Вам теж буде цікаво дізнатись, як побудувати красиве містечко, усі мешканці якого вміють заощаджувати ресурси.

І не забувайте, техніка LG завжди створюється із думкою про вашу економію та про довкілля.Ключові слова:Поділитися із друзями