Найцікавіше з IFA

Автор: Категорія: Новини

Щороку у вересні до Берліну з’їжджаються тисячі журналістів, експертів та просто любителів гаджетів, щоб на власні очі побачити нові досягнення технічного прогресу. Новинки, які демонструють на виставці IFA, незабаром можуть з’явитися у всіх магазинах світу, тож не дивно, що ця подія приваблює стільки народу.

Які ж цікаві новинки LG було показано на IFA 2014?

4K OLED-телевизори

Ще кілька років тому OLED-телевізори були фантастикою – настільки дорогою та недосконалою була OLED-технологія. Сьогодні ж OLED-телевізори не лише доступні у продажу, а й мають значно ширші можливості. Так, на IFA 2014 було представлено 4K OLED-телевізор LG з 33 мільйонами субпікселів на екрані!

Дисплей цього телевізора вигнутий під спеціальним кутом, щоб забезпечити глядачам справжній ефект присутності під час перегляду фільму.

Гнучкий 77-дюймовий OLED-телевізор LG дозволяє глядачам самостійно вибирати кут, під яким буде вигнуто екран, а зображення та якість звуку підлаштовуються під нього автоматично.

А також справжній ювелірний шедевр — 55-дюймовий LG CURVED OLED TV, усипаний кристалами Swarovski.

ULTRA HD телевізори

Якщо вас досі дивує екран 4K-телевізора, то уявіть лише, як має виглядати 5К та 8К-якість! На екрані 105-дюймового 5К-телевізора поміщається на 30% більше пікселів, ніж на екрані 4K.

А роздільна здатність першого 98-дюймового 8K-телевізора LG у 16 разів більша, ніж Full HD, та в 4 рази більша, ніж у 4К-телевізора.

Наручні пристрої

Новий клас техніки – наручні пристрої – обіцяє стати не менш популярним, ніж смартфони, з яким вони «співпрацюють».

Особливу увагу на IFA 2014 отримали перший наручний пристрій з абсолютно круглим Plastic OLED (P-OLED) дисплеєм та корпусом з нержавіючої сталі — LG G Watch R, а також «розумний» браслет для дітей LG KizON.

Головне та єдине завдання KizON – зберігати спокій батьків маленьких дітей. Браслет працює за принципом «маячка» та передає інформацію про місцезнаходження дитини у режимі реального часу на смартфони батьків.

Домашня екосистема LG Smart Home

Побутова техніка теж може бути розумною та взаємодіяти, як єдина система. Як саме це відбувається – можна було побачити на IFA 2014, а також «поспілкуватися» з пральною машинкою та холодильником за допомогою функції LG HomeChat™.

HomeChat™ полегшує підключення та використання побутової техніки, а також спрощує її контроль. Тобто, ви можете перевірити, що робить пральна машинка, поки гуляєте з друзями або «попросити» її завершити прання перед вашим поверненням додому.

Та інші розумні пристрої LG

• Безпровідні пилососи LG CordZero™ з інноваційним двигуном LG Smart Inverter™ та подвійним блоком змінних батарей.
• Нові суперенергоефективні холодильники, які споживають на 20% менше енергії, ніж холодильники класу A+++.
• Економічна пральна машина, яка завершує повний цикл прання всього за 49 хвилин та економить на 55% більше електроенергії, ніж машини з класом енергоефективності А+++.
• Ультрасучасний комплект побутової техніки LG Studio, до якого увійшли холодильник, електрична плита, посудомийна машина, електричні конфорки і витяжки.

Тож набираємося терпіння та чекаємо, коли всі ці новинки з’являться в Україні.