Прибирання в радість

Автор: Категорія: Побутова техніка

Ви любите прибирати? Не відповідайте. Адже попереду – осінь – справжнє випробування для любителів чистоти.

Принаймні, для тих, у кого немає зручного пилососа. Пилососи LG серії Kompressor мають кілька зручних та корисних функцій, що дозволяють швидко розібратися з прибиранням без пилових хмар та інших неприємних моментів.

По-перше, це фірмова технологія LG Kompressor, що допомогає зібрати пил у компактні брикети. Потужна система «Турбоциклон» засмоктує пил та дрібне сміття у контейнер, а дві лопаті пилососа ущільнюють його у кілька разів – все максимально швидко й гігієнічно. Брикети легко дістаються з контейнера в кінці прибирання та викидаються у сміття.

По-друге, це сучасний фільтр HEPA 13 з чотирма шарами активованого вугілля, який усуває 99,95% алергенів і майже всі неприємні запахи.

По-третє, це спеціальна насадка Sani Punch, яка не лише всмоктує пил, але й вибиває його з меблів з частотою до 3000 ударів на хвилину – а разом з ним і пилових кліщів та алергени. Так, кілька проходів по поверхні м’яких меблів усуває до 80% кліщів. На насадці також є невеличкий контейнер — для наочності.

Ви здивуєтесь, скільки кліщів та іншого бруду у вашій подушці! Після прибирання весь зібраний у контейнер пил та інше сміття можна перемістити у загальний контейнер – одним натисканням кнопки.

І нарешті, кілька спеціалізованих щіток допомагають швидко та ретельно прибрати підлогу, м’які меблі та килими. Навіть прибирання може бути приємним!