OLED Телевізор майбутнього, який доступний вам просто сьогодні

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Поза сумнівом, ви хоча б раз шукали для себе ідеальний телевізор, який би задовольнив усі ваші вимоги. Нарешті ваші пошуки скінчились! Зустрічайте екран вашої мрії у телевізорах LG OLED (Organic Light Emitting Diode) TV, а саме у новому лідері улюбленої лінійки – моделі EC930V. Якість картинки у цьому телевізорі настільки відрізняється від пристроїв попереднього покоління, що ми можемо сміливо говорити про справжній технологічний прорив.

З тих пір як LG у 2013 році першою зробила доступними на комерційному ринку OLED TV із величезними екранами, компанія пройшла великий шлях, щоби впровадити телевізійні технології майбутнього.

Серед наших пріоритетів – вигідні ціни, передові технології та якнайкращий глядацький досвід для наших споживачів. Цим записом ми хочемо розказати вам більше про майбутнє ТВ-технологій, які уже з нами завдяки новітнім LG OLED TV.

Щоби відчути більше надзвичайних переваг, перегляньте це відео:

LG TV завжди базувались на найкращих технологіях, але наразі ми перевершили самі себе із інноваційною гнучкою, легкою і портативною та прозорою формою екрану. У нього ми вклали усі новації, які можливі лише у OLED-дисплеях з їхніми самопідсвічувальними пікселями.

Технологія затемнення пікселів може буквально вимикати окремо кожну точку на екрані, щоби зробити картинку більш чіткою та глибокою. Але як це працює? Кожен піксель самостійно виробляє світло і вмикається та вимикається незалежно від інших. Це допомагає досягнути небаченої раніше природності, яскравості та глибини кольорів, у тому числі складних для відтворення темних відтінків.

Бездоганна якість картинки

Телевізори LG WRGB OLED забезпечують найліпшу якість картинки з надзвичайними природними кольорами. Зображення виглядає просто приголомшливо завдяки унікальній технології 4 Color Pixel. Самопідсвічувальні пікселі бездоганно передають глибокий чорний колір, який робить усю картинку більш чіткою та природною.

Ще одна перевага OLED-телевізорів LG – це вигнутий екран, який забезпечує якнайкращий огляд без викривлення та спотворення кольорів чи контрасту з будь-якої точки зору. І довершує усе надзвичайна швидкість відгуку екрану, яка у тисячу разів перевищує швидкість відгуку телевізорів LED TV. Завдяки цьому зображення навіть у найдинамічніших сценах не змазується, а залишається кристально чітким.

Бездоганний дизайн

Революційний вигнутий телевізор LG OLED TV пропонує вам зануритись не тільки у передові технології, але й радує витонченим та стильним дизайном із ультратонкою рамою. Тож, навіть якщо ви полюбляєте мінімалістичні інтер’єри та не бажаєте тримати у себе вдома зайвих речей, цей девайс чудово впишеться у ваше помешкання.

Додаткові можливості EC930V

Новітня модель телевізора LG OLED TV EC930V виявилась навіть більш дивовижною, ніж ми сподівались. Це «розумний» телевізор на операційній системі webOS. А нова версія системи має менший час завантаження і робить складні функції простими та зрозумілими. Серед особливостей EC930V є також функція CINEMA 3D, яка використовує власну технологію Film Patterned Retarder (FPR), щоби генерувати якісні 3D-зображення без мерехтіння та перешкод.

А пульт управління Magic Remote Control полегшує керування пристроєм до інтуїтивно зрозумілого без зайвих інструкцій – тільки курсор на екрані і стрілочки, нічого зайвого. І не забудьте випробувати дивовижне оновлення технології розпізнавання голосу. Ви неодмінно відчуєте, що майбутнє уже тут, з вами. Вам сподобається!