LG знову претендує на корону лідера ринку телевізорів OLED TV

Автор: Категорія: Новини

З тих самих пір, коли LG Electronics представила свій чудовий телевізор 4K OLED (EC9700), на цей та подібні пристрої було звернено чимало уваги найвідоміших у світі критиків та знавців, які дійсно вміють цінувати інноваційне поєднання бездоганної картинки та технологій тонкого дизайну.

Після серії глибинних випробувань, проведених провідними виданнями про споживчі технології Reviewed.com та Digital Trends, LG Electronics вдалося не просто перевершити усі сподівання, але й підняти планку для усього ринку телевізорів OLED TV.
І тепер для тих, хто досі дивується, як LG Electronics вдалося повністю переконати експертів з технологій у своїй неперевершеності, ми наведемо кілька деталей із оглядів найбільш помітних особливостей телевізора EC9700.

«Тісний союз найостанніших інновацій у екранних технологіях» (Reviewed.com)

Із цілковито новою екранною технологією відображення дисплеї OLED (Organic Light Emitting Diode) дозволяють кожному пікселю самостійно генерувати світло і вмикатись та вимикатись незалежно від інших. Як кажуть у Reviewed.com, екранні технології LG принесли плоди у вигляді «справді захопливої якості картинки, найкращої із будь-коли бачених».

І ось він – телевізор LG’s 4K OLED (EC9700), який виходить за всі рамки:
LG OLED TV TVC (60″) — EC97
За вражаючою контрастністю телевізорів LG стоять незалежно підсвічувані пікселі, які контролюють свою яскравість. Ці відокремлені пікселі пропонують ідеальну передачу чорного для темних сцен, які оживають із більшою наочністю та яскравими деталями. Справжні глибина та відтінки відтепер можуть бути представлені у межах, недосяжних для звичайних телевізорів.
«Інакше кажучи, це найкращий телевізор з будь-коли бачених» (Digital Trends)
Що поліпшує здатність OLED-пікселів передавати кольори із вражаючою ясністю, так це унікальна технологія 4 Color Pixel, яка додає білий суб-піксель. Він змінює звичайну кольорову схему із просто червоного, зеленого та синього.
Високо оцінений виданням Digital Trends за свої «надзвичайну розподільну здатність, першокласне масштабування, ідеальний рівень відтворення чорного, шалений контраст, сліпучі кольори та провідний у своєму класі інтерфейс WebOS smart TV», телевізор LG не просто так завоював серця більшості експертів галузі. Унікальні технології LG OLED TV дозволяють природно передавати кожен тон та відтінок, не бачений раніше.
«Він просто запаморочливо тонкий» (Reviewed.com)
На додачу до новаторського OLED-екрану та технології 4 Color Pixel, дизайн LG Art Slim «просто запаморочливо тонкий і практично позбавлений рамки», пише видання. Дизайн OLED телевізорів LG – Art Slim Design надає його ультрасучасним технологічним рішенням зовнішньої елегантності, поєднує водночас бездоганність зображення із тонкими дизайнерськими рішеннями.
І якщо ви досі вирішуєте, наскільки телевізор 4K OLED (EC9700) кращий за інші OLED-телевізори на ринку, видання Digital Trends уже стверджує: «ніщо не здатне навіть наблизитись».

Поділитися із друзями