LG Music Flow – ваша улюблена музика без меж

Автор: Категорія: Аудіо та Відео, Новини

Уявіть, що ви можете перетворити одразу весь свій життєвий простір на єдиний музичний майданчик і при цьому визначати наступного артиста чи пісню у плейлисті одним порухом руки. Танцювальна поп-музика зранку, класичний джаз за вечерею, драйвовий рок-н-рол під час роботи – і так до нескінченності. Разом із приголомшливою аудіосистемою LG Music Flow немає нічого неможливого! Тож, варто познайомитись із цим дивом поближче.lg music flow

LG Music Flow – це бездротова модульна звукова система, яка може об’єднати музикою одразу увесь ваш дім. Як вона працює? За відтворення звуку тут відповідають три динаміки LG Music Flow потужністю 30, 40 та 70 Вт, а також саундбар на 320 Вт, котрий створює ефект об’ємного звукового поля, як у кінотеатрі. А керування ними здійснюється за допомогою однойменного додатку для смартфону та мережевого моста.

Все це з’єднується між собою через досконалий дводіапазонний Wi-Fi або з допомогою NFC-технології. Тож ви можете програвати музику із будь-якого пристрою, підключеного до Music Flow (це може бути смартфон, планшет чи комп’ютер, або й навіть усі одночасно), та відправляти улюблені треки на один чи декілька динаміків на власний розсуд. При цьому передача відбуватиметься через дві смуги частот, щоби забезпечити відсутність перешкод та бездоганну якість звуку.

Але ви не обмежені лише трьома динаміками. За бажання підключайте додаткові, розставляйте їх в усіх кімнатах і програвайте хоч геть різну музику із кожного з них, просто скориставшись режимом Multiroom. До речі, якщо хтось зателефонує вам коли ви слухатимете музику зі смартфону через LG Music Flow, вам не доведеться вимикати трек – розмовляйте і насолоджуйтесь одночасно.

Якщо ж вам захочеться почути щось нове, звертайтесь по рекомендації до додатку Music Flow, який проаналізує ваші смаки і завжди підбере щось таке, чого ви ще не чули, але що вам неодмінно сподобається. До того ж, він зможе підказати вам і хорошу інтернет-радіостанцію або зібрати тематичний плейлист. А завдяки використанню сервісу Home Chat додаток вмикатиме та вимикатиме для вас музику дистанційно – створюйте собі свято, навіть не переступивши свого порогу. А ще LG Music Flow може послужити вам чудовим будильником і нагадати про важливі події чи плани.Ключові слова:Поділитися із друзями