Насолоджуйтесь операційною системою webOS 2.0 – ще простішою та швидшою

Автор: Категорія: Новини

У той час, коли тисячі компаній демонструють технологічно нові пристрої та платформи, платформа Smart TV, яка зібрала якнайліпші відгуки, отримала від LG передове оновлення «webOS 2.0».

Відколи компанія LG Electronics у 2014 році пішла новим шляхом під гаслом «Зробити телебачення знову простим» із webOS, глобальні продажі пристроїв LG Smart TV із цією операційною системою сягнули 5 мільйонів одиниць всього за вісім місяців. А тепер поліпшена смарт-платформа webOS 2.0 пропонує ще простіший користувацький досвід із фокусом на трьох всеохопних функціях – Просте з’єднання, Просте перемикання і Просте віднайдення

нового контенту – для того, щоб ви завжди легко залишались на зв’язку, отримували доступ до всього відразу і відкривали нескінчені можливості просто там, де ви зараз є.

Від дружнього до користувача налаштування із пташкою Bean Bird на початку до привабливого дизайну платформи, ми надаємо вам просте проходження новою екосистемою webOS 2.0 із безліччю додатків та контенту.

Просто будьте на зв’язку із вашим Smart TV від початку і до кінця

Телевізор із LG webOS був створений, щоб допомагати вам у кожному аспекті вашого глядацького досвіду, навіть на етапі налаштування і аж до під’єднання зовнішніх пристроїв. Із персональною допомогою анімованої пташки Bean Bird налаштування телевізора буде швидким та легким як ніколи раніше. Просто підключіть свій телевізор і дозвольте пташці вас розважити, провівши через увесь процес.

А ще з веселою пташкою Bean Bird ви можете у будь-який час змінити обрані налаштування через функцію Quick Setting. Окрім того, у вас завжди є можливість миттєво отримати доступ та комфортно погортати ваш улюблений контент із все-в-одному хабом розваг Smart Share. Віднайдіть нові способи ділитись контентом, що зберігається на вашому розумному пристрої, із рідними та друзями, які насолоджуватимуться переглядом на великому екрані. А для ще простішого з’єднання режим Input Assist був поліпшений функцією Input Picker, яка не тільки миттєво розпізнає підключені пристрої, але й відображає їхній список, не перериваючи програму чи фільм, які ви переглядаєте.

Легко переключайтесь між додатками та сервісами для неперервного перегляду

На відміну від більшості телевізійних Smart-систем, які вимагають кількох сторінок, щоби відобразити весь контент, webOS від LG обробляє та відображає увесь контент однаково. Ідеально простий інтерфейс дозволяє вам перемикатись між будь-якими додатками, трансляціями, сервісами VoD чи підключеними периферійними пристроями без переходу на спеціальний «домашній» екран. Також із оновленими функціями webOS 2.0 ви можете випробувати ще простіше перемикання між різним контентом.

Більше того, у 2015 році було поліпшено функцію webOS 2.0 My Channel, а отже відтепер у вас є змога зберігати свої улюблені канали чи налаштовувати бокси каналів на панелі пуску для швидкого та легкого доступу. А функція My Apps з правого боку панелі пуску, яка показує встановлені на пристрій додатки, може бути налаштована як вам забажається простим перетягуванням іконок, так само, як на вашому комп’ютері. Щодо функції Recent з лівого боку панелі, то вона відображає нещодавно переглянутий контент, до якого ви можете повернутись знову чи продовжити перегляд з того місця, на якому раніше зупинились.

Легко шукайте і насолоджуйтесь тим, що бажаєте подивитись

Нарешті ваші пошуки нового і захопливого контенту завершено. Із барвистою версткою та яскравим дизайном LG, включно із привабливою смугастою, як цукерка, панеллю пуску, ви можете швидко відкривати більше опцій контенту, доступних із LG webOS 2.0.

Функція Today від LG надає вам найрізноманітніший контент від живого ефіру до відео на вимогу VоD, просто погортайте список найкращого контенту, рекомендованого у цей день. Магазин LG Content Store у єдиному вікні надасть вам усе, що ви любите у розвагах, включно із рекомендованими VоD, 3D-контентом та додатками. А завдяки партнерству із провідними контент-провайдерами власники телевізорів із webOS отримують доступ до величезного вибору програм та фільмів у форматі Ultra HD, зокрема завдяки сервісам на зразок Amazon та Netflix.

Із найновішою платформою LG webOS 2.0 користування «розумними» телевізорами стало простішим, легшим та більш інтуїтивним. Пропонуючи довгий перелік поліпшень і чудових функцій, платформа гарантує широкий спектр варіантів перегляду, який навіть порівняти не можна із конкуруючими системами у нинішньому поколінні Smart-телевізорів.

Джерело: http://whylgtv.lge.com/archives/7284

Поділитися із друзями