«Тримайте хвилю» із розширеною аудіолінійкою LG Music Flow

Автор: Категорія: Новини

Бажаєте захопливих вражень від домашнього аудіо через натискання всього однієї кнопки? Ваші мрії здійснились завдяки компанії LG Electronics, яка розширила лінійку аудіопристроїв Music Flow Smart Hi-Fi.

Після теплої похвали від любителів як музики, так і кіно з усього світу, LG Electronics продовжила розширювати серію Music Flow Smart Hi-Fi audio, переймаючи ваш досвід єднання із улюбленою музикою на цілком новому рівні. Із вбудованою технологією Google Cast™ та іншими популярними музичними потоковими сервісами LG збагатила свій доробок і дарує вам бездоганне звучання де б ви не були і що б не робили.

 

Отже, тих, хто шукає добре налаштовувану домашню аудіосистему, ми запрошуємо випробували розширену лінійку LG Music Flow, яка складається з портативного Wi-Fi динаміка (H4 Portable) і двох Wi-Fi саундбарів (HS9 та HS7). А також доповнена новим портативним Bluetooth-динаміком (P7), який забезпечує неперевершене звучання і відкриває безмежні можливості потокового відтворення музики.

Налаштування домашнього аудіо стає простим із новою серією LG Music Flow Hi-Fi

І новою серією Music Flow, ви можете якнайкраще налаштовувати пристрої для своєї ідеальної домашньої звукової екосистеми, до якої тепер входить потокове відтворення і варіанти підключення, які нададуть вашому дому безмежні можливості. Динаміки та саундбари H4 Portable, HS9 і HS7 забезпечують неперевершені враження у будь-якій точці дому, комбінуючись у бездротову мережу LG Advanced Wireless Network через пристрій Dual Band Wi-Fi Support. Стильний та потужний саундбар HS9 використовує 7.1-канальний ресівер потужністю 700 Вт і забезпечує оточуюче звучання із надзвичайно широкою зоною найліпшого сприйняття завдяки семи дискретним посилювачам. У той же час HS7 із 4.1-канальним звуком потужністю 360 Вт забезпечує надзвичайно високу якість звуку. На додачу до них портативний Н4 може бути переміщений із вітальні у сад, із саду на кухню і так далі, оскільки він оснащений компактним та перезаряджуваним динаміком, який легко поєднується із згаданими вище саундбарами.

  • Працює із пристроями, якими ви уже володієте

Прослуховування ваших улюблених додатків на Google Cast стає зовсім легким, оскільки для цього вам відтепер треба натиснути всього лишень одну кнопку. На базі існуючої серії динаміків Music Flow, включно із H7, H5, H3 та HS6, нові продукти LG – HS9, HS7 та H4 Portable також оснащені вбудованим Google Cast, а отже ви можете передавати свої улюблені аудіопотоки, такі як Pandora, Google Play™ Music, Deezer та NPR One, просто із кишенькового чи настільного пристрою на динаміки. Відтворення можливе із телефонів та планшетів на операційній системі Android™, із iPhone® чи iPad®, а також із комп’ютерів Mac чи Windows або ж з Chromebook. Нові пристрої були розроблені, щоб подарувати вам більше свободи прослуховування музики, відтворювати улюблені станції та потоки на ваших динаміках та шукати, програвати аудіо і регулювати гучність просто із встановлених на ваших пристроях додатків.

*Послуга доступна станом на квітень 2015 для HS7, HS9, H7, H5, H3 та HS6, і з кінця травня для H4 Portable.

*Доступні контент-провайдери та сервіси можуть різнитись в залежності від регіону та країни та змінюватись без попередження.

*Android, Google Play, Google Cast та Google Cast badge є зареєстрованими торговими марками Google Inc.

  • Автоматично з’єднується через режим автовідтворення LG Range-of-Flow™

LG Music Flow використовує режим автовідтворення музики LG Range-of-Flow™, який автоматично синхронізується з вашими пристроями через Wi-Fi, коли ви перебуваєте на відстані близько 30 сантиметрів від цих пристроїв.

  • Режим Home Cinema для більш захопливих вражень

Із двома чи більше динаміками, використовуйте стерео-режим L/R для більш високої якості звуку. Для перегляду вдома кіно, скористайтесь режимом Home Cinema, просто додавши саундбар LG Music Flow до вашої мережі та синхронізувавши його із вашими динаміками LG Music Flow

Насолоджуйтесь багатшим, глибшим та чистішим звучанням просто на ходу із Bluetooth-динаміком.

Окрім того, в оновленій лінійці є пристрій Music Flow P7, який викличе захоплення у любителів слухати музику надворі із трьох причин – кристально чиста якість звуку, безперешкодне з’єднання та портативність. Завдяки компактним розмірам пристрою та його стильному корпусу чорного, білого чи сріблястого кольору ви можете залишатись на зв’язку із улюбленої музикою у будь-який час у будь-якому місці.

  • Відчуйте приголомшливу якість звуку із Auto Sound Engine

Bluetooth-динамік Music Flow P7 оснащений технологією LG Auto Sound Engine і двома пасивними випромінювачами. Вони забезпечують кристально чисте звучання на будь-якому рівні прослуховування.

 

  • Насолоджуйтесь безмежними можливостями із Bluetooth-з’єднанням

Наші динаміки оснащені функцією доступу Multi Point access, яка дозволяє їм з’єднуватись через Bluetooth із іншими пристроями у кількості до трьох штук одночасно і легко перемикатись між ними. Ви також можете підключити Bluetooth-динамік до сумісного телевізора LG, щоби отримати багатший звук (функція синхронізації TV Sound Sync) або можете отримати більш потужний стереозвук, з’єднавши два P7 із телевізором чи смартфоном (Dual Play). Рекомендуємо також стереорежим L/R Stereo Mode із двома динаміками для більшого задоволення від прослуховування.

  • Дозвольте музиці плинути за вами, куди б ви не пішли

Перезаряджувані літій-іонні батареї забезпечать вам до 9 годин прослуховування музики. Динаміки  також поставляються із універсальним роз’ємом micro USB, який допоможе музиці завжди бути з вами, навіть коли пристрій заряджається.

 

Не обмежуйте себе звичайними динаміками і звільніться від втрат якості, переривчастого звуку чи спотворень. Із розширеною лінійкою LG Music Flow заповніть свій дім постійним плином прекрасних звуків та принесіть улюблені розваги туди, куди покличуть вас пригоди.

Джерело: http://whylgtv.lge.com/archives/7343

Поділитися із друзями