LG завойовує ринок преміум-телевізорів із PRIME UHD TV

Автор: Категорія: Новини

Компанія LG Electronics, представивши свій модельний ряд на 2015 рік, оголосила про плани зосередитись на ринку преміум-телевізорів із лінійкою PRIME UHD TV. Ці пристрої технологічно на рівень вищі за уже випущені компанією ULTRA HD TV, вони можуть похвалитись функціями навіть кращими, ніж в існуючих UHD моделях із передовими екранними технологіями.

Безумовно, телевізори лінійки LG PRIME UHD TV можуть похвалитись неперевершеною якістю картинки та максимальною розподільчою здатністю для вашого неймовірного задоволення. Пропонуючи розподілення, учетверо більше за стандарт Full HD, а також преміум-дизайн, лінійка телевізорів LG PRIME UHD TV також порадує новітніми технологіями ColorPrime, ULTRA Luminance, 4К панеллю із матрицею In-Plane Switching (IPS) і движком LG Prime Mastering Engine.

Ви можете бути здивовані тим, як LG Electronics встановлює PRIME якість у кожному аспекті телевізора, що робить його незрівняним порівняно з будь-яким іншим конкуруючим UHD TV. І зараз ми запрошуємо вас на наступний рівень 4К-розваг, щоби зсунути парадигму ваших глядацьких вражень, трансформувати їх у реалістичні моменти із PRIME-технологіями, а також інноваційними якістю картинки та дизайном

 

Приготуйтесь до остаточної еволюції 4К-розваг

На екрані телевізора LG PRIME UHD TV оживає кожен колір і кожна деталь стає головною. Делікатна передача кольору за допомогою ColorPrime від Nano Spectrum дозволить вам відкривати кольори такими, як їх задумала природа, за допомогою технології Wide Color Gamut (широкого кольорового спектру) і сприйняттям повної кольорової гами, яку звичайні LCD телевізори відобразити не в змозі. Крім того, тонка різниця у яскравості зараз може бути представлена із розширеним діапазоном вираження, із вищими максимальними значеннями та посиленою контрастністю, які передаються завдяки технології LG ULTRA Luminance.

 

Що ще? Об лаштований 4К IPS-панеллю телевізор LG PRIME UHD TV відображає природні кольори під будь-яким кутом огляду із учетверо більшим розподіленням, ніж Full HD. Щоб іще більше поліпшити якість зображення через цифровий рендерінг, LG Prime Mastering Engine управляє налаштуваннями телевізора на основі власного алгоритму, створюючи картинку преміум-якості.

Збагатіть свій інтер’єр із приголомшливо тонким дизайном

На додачу до преміум-якості зображення, телевізори LG PRIME UHD TV пропонують ще більший 4К екран у ще тоншому корпусі, який легко вписується у ваш життєвий простір, надаючи йому елегантності та шику. Відчуття занурення у зображення можна отримати завдяки тонкій рамі CINEMA SCREEN design. Ба більше, унікальна підставка телевізора створює неперевершені звукові відчуття і змушує вас почуватись так, наче ви знаходитесь у концертному чи кінозалі.

Зокрема телевізор , LG PRIME UHD TV моделі 55UF9500 облаштований приголомшливо тонким 8,5-міліметровим екраном UltraSlim Design display, при тому, що конкуруючі моделі мають товщину екранних панелей між 40 та 50 міліметрами.

Технології LG PRIME визнані міжнародними нагородами

Тим часом, телевізор LG 65UF9550 був відзначений нагородою «Innovation Award» американської Асоціації споживчої електроніки. Він отримав її за свою бездоганну якість картинки та дизайн. Це визначне досягнення наголошує прихильність компанії своєму власному гаслу «Інновації для кращого життя» і неухильну націленість на збагачення життя своїх споживачів через надання їм більшого комфорту.

 

Зміцнюючи позиції компанії LG як провідного бренду в інноваціях з якості зображення, лінійка LG PRIME UHD TV продовжить приносити споживачам враження та неперевершений досвід. Із преміум-технологіями у сфері якості зображення та дизайну ви не тільки відкриєте кольори такими, як їх створила природа, але і побачите, як оживає кожен колір для більшої реалістичності.

Джерело: http://whylgtv.lge.com/archives/7257

Поділитися із друзями