LG представила нову версію парової системи Styler

Автор: Категорія: Новини

На щорічній виставці CES, що відбулася в січні 2016 року у Лас-Вегасі, компанія LG Electronics (LG) представила нову версію своєї парової системи Styler ‒ унікальну шафу, яка допоможе освіжити, продезінфікувати та усунути неприємний запах одягу.

Парова система ідеально підходить для догляду за делікатним одягом, таким як пальто, светри, вироби з вовни, хутра та шкіри. Вона допоможе освіжити речі без використання миючих засобів. Вироби обробляються парою, що дозволяє усунути до 99,9% мікробів і бактерій на одязі. Авторитетні організації, які займаються тестуванням продукції, такі як Британський фонд по боротьбі з алергією (British Allergy Foundation (BAF)) і Intertek, підтвердили ефективність стерилізації паром за допомогою системи Styler.

Нова модель Styler має функцію Moving Hanger, що дозволяє одночасно обробити до 5 комплектів одягу, при подачі пари на 220 оборотах за хвилину, що зменшує неприємні запахи і усуває складки на виробах. Крім того, була поліпшена функція Pants Crease Car. Тепер в сушильній шафі можливо просушити і відпрасувати штани навіть найбільшого розміру – по довжині до 48 см. Дана функція допоможе випрасувати складки на штанах, залишаючи ідеальні стрілки посередині штанини, а також розширює можливості шафи для обробки до 6 виробів.

Також дана модель підтримую Wi-Fi, що робить можливим керування пристроєм дистанційно. Ця функція дозволяє завантажувати на смартфон індивідуальні цикли роботи пристрою прямо з мережі Інтернет. Крім того, система Styler може направляти повідомлення на смартфони користувача, і відображає інформацію про рівень споживання електроенергії.

У 2015 році компанія LG протестувала систему Styler у великих готелях і торгових центрах для вивчення ринку. В даний час компанія LG розробляє додаткові опції, якими вона планує оснастити модель Styler, для використання в готелях і в інших галузях протягом 2016 року.

Нова система Styler отримала чудові відгуки, та з’явиться у продажу в США і Кореї у другій половині 2016 року, а далі буде представлена і на ринках інших країн.