Нова преміум-лінійка LG SIGNATURE

Автор: Категорія: Новини

Компанія LG Electronics (LG) на виставці CES, яка відбулася в січні 2016 року в Лас-Вегасі, офіційно представила  нову преміум-лінійку LG SIGNATURE. Наразі моделі лінійки LG SIGNATURE включають: OLED телевізор з підтримкою 4K та HDR, покращену модель пральної машини TWIN Wash™, сучасний холодильник Door-in-Door™, гібридний очищувач повітря з футуристичним дизайном, лінійку багатофункціональних двоярусних духових шаф і ультрасучасну посудомийну машину TurboSteam™. Але поступово лінійка буде поповнюватися новими продуктами.

Телевізор OLED лінійки LG SIGNATURE

Дизайн телевізору напрочуд простий, що зроблено для того, щоб не відволікати увагу глядача від перегляду відео. При цьому він має надтонку (лише 2,57 мм) OLED-панель з матовим покриттям, і звукову панель, всередині якої розміщені динаміки.

Завдяки можливостями HDR, технології Pixel Dimming (затемненню пікселів), 10-бітною панеллю/10-розрядним процесором, технології Color Prime Pro і новій платформі webOS 3.0, на виставці CES 2016 телевізор OLED лінійки LG SIGNATURE отримав нагороду в категорії «Кращий інноваційний продукт».

Всі моделі LG OLED TV мають знак Ultra HD Premium від UHD Alliance (UHDA), що підтверджує відповідність встановленим в галузі стандартам, таким як роздільної здатності, розширеного динамічного діапазону, високої яскравості, рівня чорного, широкого кольорового простору і якості звуку, та іншим критеріям.

Пральна машина лінійки LG SIGNATURE

За основу нової пральної машини лінійки LG SIGNATURE, була взята модель пральної машини LG TWIN Wash™, яка вперше була представлена на виставці CES 2015, та отримала там схвальні відгуки.

Нова модель пральної машини має фронтальне завантаження при глибині корпусу 24 дюйми, а також оснащена відсіком MINI Wash під основним блоком.

Дизайн пральної машини лінійки LG SIGNATURE мінімалістичний і оригінальний. В скляні двері під кутом 17º вбудовано сенсорний інтерфейс користувача Quick Circle, який гарно видно в положенні стоячи. Дверцята пральної машини легко відкриваються, навіть з зайнятими руками, завдяки функції Push Open. Особливого елегантного вигляду пральній машині надає емальоване покриття, на якому не помітно відбитки пальців. До того ж воно має і практичне значення – захищає пральну машину від корозії.

Пральна машина лінійки LG SIGNATURE оснащена запатентованою компанією LG технологією Centum System™, з вищими показниками міцності та енергоефективності пральної машини та  покращеною системою підвіски. Дана технологія забезпечує зменшення вібрацій під час прання, тим самим зменшуючи рівень шуму пристрою під час роботи.

Холодильник лінійки LG SIGNATURE

В холодильниках лінійки LG SIGNATURE використовується вже відома технологія Door-in-Door™, але з новою функцією Knock-on Door-in-Door, що робить непрозоре відділення Door-in-Door™ прозорим, завдяки лише одному стуку(за рахунок включення спеціального підсвічування по всьому периметру дверцят). Прозора поверхня дозволяє споживачам заглянути всередину холодильника, не відкриваючи при цьому дверцята. Це значно заощаджує електроенергію у зв’язку зі зменшенням втрати холодного повітря.

Також компанія LG вирішила проблему, як забезпечити легкий доступ до холодильника у той момент, коли руки зайняті продуктами. Це стає можливим за рахунок нової функції Auto Door Open, яка автоматично відкриває дверцята, коли людина наближається до холодильника.

Холодильник лінійки LG SIGNATURE оснащений  інверторним лінійним компресором, який автоматично регулює потужність охолодження, залежно від умов навантаження. Його унікальна конструкція забезпечує зменшення рівня шуму холодильника до 39 дБ. Надійність його роботи підтверджена 10-ти річною гарантією.

Очищувач повітря лінійки LG SIGNATURE

Очищувач повітря лінійки LG SIGNATURE має футуристичний дизайн. Він оснащений інноваційною прозорою панеллю, яка дозволяє спостерігати за процесом очищення повітря. В даній моделі покращено функцію Aqua-Cyclone, що дозволяє відфільтровувати шкідливі хімічні речовини за допомогою властивостей води, та швидко зволожувати приміщення до комфортного рівня.

Пристрій не потребує частої заміни фільтрів. Система Semi-Permanent Filter, розрахована на те, щоб споживачі самостійно могли зняти та помити фільтри. Орієнтовний час їх служби 10 років, що дозволяє заощадити гроші.

Користувачі можуть самостійно оцінити рівень концентрації дрібних пилових частинок у повітрі завдяки індикатору LG Smart PM1.0. Він розташований навколо блоку управління і використовує чотири різні кольорові сигнали.

«Ключовий принцип нашої роботи ‒ показати користувачам, що продукти компанії LG зберігають свої кращі характеристики від моменту формування ідеї до безпосереднього досвіду їх використання, ‒ говорить Брайан На, виконавчий віце-президент і GMO компанії LG. Лінійка LG SIGNATURE є втіленням всього, що важливо для компанії LG. Ми сподіваємося передати цю концепцію клієнтам, які цінять якість продукції сильних брендів».