LG представить оновлену версію «розумного будинку» із пристроєм SmartThinq™ HUB

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Новий «розумний» пристрій повідомляє про роботу побутових приладів та датчиків, відображає нагадування та може програвати музику.

LG SmartThinQ Hub використовується як центр підключення до «розумних» датчиків та домашніх побутових приладів. Крім того, пристрій відображає нагадування із особистого календаря та програє музику із вбудованого динаміка. Модель має елегантний дизайн та оснащена LCD-дисплеєм із діагоналлю 3,5 дюйми. За допомогою спеціального додатку пристрій під’єднується до смартфону, що полегшує взаємодію «розумної» побутової техніки із інтелектуальними датчиками для дому.

SmartThinQ™ Hub використовує платформу Smart ThinQ, що дозволяє управляти побутовою технікою, а саме: пральною машиною, холодильником, плитою, роботом-пилососом, кондиціонером та різними датчиками в будинку. Даний пристрій є ключовим у структурі «розумного будинку», оскільки він отримує інформацію як від «розумних» приладів у будинку, так і від звичайних приладів, які підключені до сенсорів SmartThinQ за допомогою технологій Wi-Fi, Zigbee або Bluetooth. Дані відображаються у вигляді повідомлень на LCD-дисплеї або відтворюються за допомогою спеціального вбудованого динаміка.

SmartThinQ Hub має металевий корпус та виконаний у двох кольорах: золотому та чорному. LCD-дисплей пристрою нахилений під кутом, що полегшує читання сповіщань. Також за допомогою вбудованого динаміка пристрій може програвати музику із безкоштовних станцій iHeartRadio, зі смартфонів або планшетів через Bluetooth.

SmartThinQ Hub сумісний із рядом пристроїв від інших виробників та постачальників послуг, які підтримують AllJoyn®, платформу з відкритим вихідним кодом для «Інтернету речей», розроблену Allseen Alliance. Нещодавно компанія LG почала співпрацювати із компанією Lowe’s, другим за величиною світовим лідером у сегменті роздрібної торгівлі обладнанням. Таке співробітництво покликане об’єднати «розумні» пристрої LG з послугами Lowe’s для «розумного будинку» на платформі Iris. Партнерство компанії LG з іншими постачальниками послуг є ключовою перевагою системи «розумного будинку», що дозволяє поєднати кращі пропозиції кількох брендів. Такі партнерські відносини забезпечують можливість компанії LG надавати комплексні рішення, що підвищують безпеку, заощаджують електроенергію, стежать за чистотою повітря та комфортом в будинку. Вони можуть бути сумісними із сенсором SmartThinQ, а також із різними пристроями від інших виробників, такими як сенсори освітлення, сенсори руху, сенсори вологості повітря.