LG розширює співпрацю з іншими компаніями для просування 4K HDR контенту і технологій

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Дане партнерство передбачає співпрацю з технологічними компаніями та пос-тачальниками контенту, серед яких Dolby, Netflix, Amazon, YouTube і NASA. Мета даного партнерства ‒ представити своїм клієнтам високоякісний 4K-контент з підтримкою HDR.

Нові телевізори OLED і Super UHD TV розроблені для підтримки сучасних стандартів формату HDR, таких як HDR10 і DolbyVision™. Результатом співпраці компаній LG, Dolby і Netflix стало створення високоякісного відео у форматі HDR з використанням технології 4K DolbyVision™ для відомого серіалу «Шибайголова» (Daredevil) від Netflix. Ці кадри були продемонстровані відвідувачам виставки CES 2016 на стенді компанії LG. Контент DolbyVision™ відображався на телевізорах OLED, які відтворюють більш яскраві, контрастні, деталізовані зображення.

Оригінальні програми з підтримкою HDR компанії Amazon, включаючи серіали «Людина у високому замку» (The Man in the High Castle), «Червоні дуби» (Red Oaks), «Очевидне» (Transparent) і «Моцарт в джунглях» (Mozart in the Jungle). Пізніше в цьому році YouTube планує почати відтворення відео у форматі HDR через додаток для телевізорів.