LG представила нові моделі телевізорів OLED з підтримкою 4K HDR

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Роздільна здатність екрану на скляній основі, покращені функції HDR та відтворення кольорів виділяють телевізори LG серед конкурентів.

Модель OLED TV G6 лінійки LG SIGNATURE (77/65 дюйми) і модель E6 (65/55 дюйми). Вся лінійка телевізорів OLED TV в 2016 році представлена 8 про-дуктами на чолі з новітньою моделлю 77-дюймового телевізора G6, що отримав нагороду в категорії «Краща інновація» на виставці CES 2016.

 

Моделі G6 і E6 ‒ перші телевізори LG з унікальним дизайном – екран розташований на скляній основі. Телевізори оснащені ультратонким 2,57 мм OLED-дисплеєм з напівпрозорою скляною задньою поверхнею і спрямованою вперед звуковою панеллю. Унікальні конструктивні характеристики реалізовані завдяки технології OLED. Зосередившись на телевізійних технологіях, що безпосередньо пов’язані з якістю зображення та звуку, моделі G6 і Е6 представляють собою зовсім новий рівень домашніх мультимедійних систем.

На всіх моделях LG OLED TV в 2016 році розміщений значок Ultra HD Premium від UHD Alliance (UHDA), що говорить про відповідність установленим в галузі стандартам роздільної здатності, розширеного динамічного діапазону, високої яскравості, рівня чорного, широкого кольорового простору і якості звуку, а також іншим критеріям. Нові моделі телевізорів підтримують стандарти формату HDR, які використовуються провідними телекомпаніями світу, кіностудіями та виробниками побутової електроніки, такі як HDR10 і Dolby Vision™.

Нова технологія Pixel Dimming (Затемнення пікселів) підтримується для телевізорів OLED TV з HDR. На відміну від LCD-дисплеїв, де часткове відключення світлодіодного підсвічування затемнює цілі секції на екрані, кожен піксель на OLED-панелі може вмикатися та вимикатися самостійно. В результаті чого OLED телевізори відтворюють чіткі, яскраві кольори і відображають деталі в тінях, навіть якщо яскраві об’єкти розташовуються поруч із темними ділянками. Це дає гарантію, що чорний буде відображатися глибоко, а яскраві кольори будуть насиченими, що робить OLED телевізори ідеальними пристроями для відтворення контенту з підтримкою HDR.

Завдяки 10-бітній панелі і 10-розрядному процесору, OLED телевізори можуть відтворювати більше мільярда кольорів, а технологія Color Prime Pro дозволяє відображати найдрібніші деталі кольорів та градації відтінків, охоплюючи 99% колірного простору DCI-P3. З високим індексом відтворення кольору, OLED телевізори дозволяють користувачам насолодитися високоякісним контентом. З підтримкою BT.2020, стандартом трансляції нового покоління, моделі G6 і Е6 вже сьогодні готові до майбутнього.

Моделі G6 і Е6 оснащені спрямованою безпосередньо на глядача звуковою панеллю, розробленою у співпраці з компанією Harman/Kardon. Завдяки динамікам, які спрямовані вперед, а не вниз, як у багатьох інших моделях тонких телевізорів, глядачі зможуть насолодитися чистим, детальним звуком без будь-яких спотворень та віддзеркалень. Звукова панель оснащена додатковими вуферами для посилення звучання динаміків, що відрізняє телевізори LG OLED TV від інших ультратонких телевізорів.

Лінійка телевізорів OLED працює на останній версії платформи WebOS. Платформа WebOS 3.0 забезпечує винятковий досвід використання телевізорів LG Smart TV, допомагаючи користувачам інтуїтивно орієнтуватися в навігації телевізора. З моменту свого комерційного запуску в 2015 році, платформа webOS отримала високу оцінку як одна з найбільш універсальних платформ для телевізорів Smart TV. З покращеними можливостями підключення, функціями віддаленого доступу і великою кількістю контенту платформа WebOS 3.0 сподобається навіть найвибагливішим клієнтам.

Офіційний випуск нової продукції заплановано на березень.