Нова лінійка телевізорів LG SUPER UHD TV

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Нові телевізори із роздільною здатністю 4K забезпечують покращену якість зображення та мають потужні функції. Моделі преміум-класу лінійки SUPER UHD TV забезпечують вищий індекс кольоропередачі, покращену якість зображення і звуку, а також підтримують HDR (розширений динамічний діапазон) і мають новий ультратонкий дизайн Ultra Slim.

Нові моделі UH9500 і UH9550 оснащені покращеним IPS-екраном, а також інноваційними технологіями True Black Panel і Contrast Maximize.
True Black Panel ‒ запатентована технологія, яка мінімізує відблиски і покращує контрастність для більш комфортного перегляду. А технологія Contrast Maximizer забезпечує більшу глибину і контрастність зображення за рахунок відділення об’єктів від заднього фону.

Технологія HDR Plus дозволяє моделям UH9500 і UH9550 відтворювати 4K HDR контент так, як ніби події відбуваються в реальності. Більше того, технологія ULTRA Luminance підвищує контрастність між темними і яскравими зонами на екрані, що значно посилює ефект HDR. Крім того, завдяки наявності HDR-сумісних HDMI портів і використанню алгоритму перетворення SDR-контенту навіть зі стандартного джерела глядач може насолоджуватися переглядом відео, яке буде виглядати практично як HDR-контент.

Для покращення передачі кольору використовується технологія Color Prime Plus, яка збільшує діапазон кольорів, що відображаються на екрані. Технологія дозволяє використовувати розширений колірний спектр і показувати ширший діапазон відтінків і кольорів, відтворюючи зображення з більшою глибиною і реалізмом. Завдяки функції Billion Rich Colors, з використанням 10-бітної панелі і 10-розрядного процесора, моделі UH9500 і UH9550 відтворюють більше одного мільярда можливих кольорів. З підтримкою BT.2020, стандартом трансляції нового покоління, дані моделі телевізорів є продуктами майбутнього з вищим індексом кольоропередачі.

Модель UH9500 уособлює собою новий підхід LG до дизайну, в якому товщина телевізора вигідно відрізняється від своїх попередників. У ній об’єднані ультратонкий 6,6 мм екран і практично невидима рамка, а також зменшені проміжки між панеллю і задньою кришкою корпусу. Коли мова заходить про звук, моделі UH9500 немає рівних. Завдяки співпраці з компанією Harman/Kardon звук став ще яскравішим і детальнішим. Нова функція Magic Sound Tuning вимірює та аналізує середовище, в якому знаходиться глядач, і налаштовує звук згідно з особливостями умов у приміщенні.

Моделі UH8500 і UH8550 трохи відрізняються в дизайні від моделей UH9500 і UH9550, але також оснащені технологіями Color Prime Plus, Billion Rich Colors, ULTRA Luminance і Contrast Maximizer. Також компанія LG представить першу готову до виробництва 98-дюймову модель 8K SUPER UHD TV, вихід якої планується в другій половині 2016 року.