LG та Netflix оголосили про розширення співпраці

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Нове партнерство допоможе розширити бібліотеку контенту від провідної світової мережі онлайн телебачення. Компанія LG Electronics (LG) повідомила про розширення співпраці з компанією Netflix для покращення потокової передачі даних за запитом на ринку онлайн телебачення (у Північній та Південній Америці, Західній Європі, Австралії, Новій Зеландії та Японії).

Дане партнерство допоможе розширити бібліотеку високоякісного контенту, включаючи перегляд телесеріалів в 4K якості з підтримкою HDR, а ринках Азії, на Близькому Сході і в Європі. Компанія LG стала головним міжнародним діловим партнером Netflix завдяки високій якості зображення і продуктивності, що представлені в моделях телевізорів лінійки Smart TV. Компанії об’єднають свої кращі технології для того, щоб забезпечити доступ до передплаченої послуги Netflix і порадувати своїх клієнтів високоякісним контентом.

Серед доступних до перегляду телевізійних програм можна виділити наступні популярні серіали компанії Netflix: «Шибайголова» (Daredevil), «Помаранчевий – новий чорний» (Orange is the New Black) і «Восьме відчуття» (Sense 8). Компанії також планують надати користувачам можливість перегляду серіалу «Марко Поло» (Marco Polo) з підтримкою HDR.