Стандарт мовлення ATSC 3.0 дозволив організувати доставку ефірного 4K UHD HDR

Автор: Категорія: Новини

Технології нашої компанії стали основою нового стандарту для систем передачі телесигналу, що символізує початок нової епохи телебачення.

Віщальна станція HMP-TV (Чорна гора, Невада) транслює відмінний 4K HDR-контент, який було вперше відтворено через приймачі компанії LG з підтримкою стандарту ATSC 3.0 в Конференц залі в Лас-Вегасі. Сигнал підтримує 4К-роздільну здатність для стандарту HDTV і забезпечує реалістичне зображення з підтримкою HDR з підвищеною контрастністю, яскравістю і деталізацією в тінях.

KMP Channel 18 компанії DNV Spectrum Holdings, медіа групи, якій належать й інші станції в США, транслює контент з підтримкою стандарту ATSC 3.0 на фізичному рівні згідно з ліцензією на експериментальне мовлення Федеральної комісії зв’язку США. Основні технології, що розроблені компанією LG, включені в число стандартних протоколів фізичного рівня, які отримали статус кандидата.

Експлуатаційне випробування мовлення під час проведення виставки CES 2016 є прикладом надійної та високошвидкісної передачі 4K-контенту, що стало вперше можливо при підтримці стандарту ATSC 3.0, ‒ стандарту нового покоління, розробленого Комітетом з передових телевізійних систем.

Стандарт мовлення нового покоління ATSC 3.0 забезпечує вищу пропускну спроможність передачі для надання 4K UHD-послуг, забезпечує надійний прийом на мобільних пристроях і покращену ефективність використання частотного діапазону. Підвищена ємність корисного навантаження на фізичному рівні в поєднанні з кодуванням у форматі HEVC наддасть віщальним компаніям ще більше опцій при плануванні своїх послуг мовлення.

Розробка технологій стандарту ATSC 3.0 є результатом співпраці компаній LG, Zenith і GatesAir, які є співавторами винаходу системи передачі з підтримкою стандарту мобільного цифрового телевізійного мовлення ATSC A/153, який був визнаний у 2009 році. Компанія Zenith створила систему передачі, засновану на стандарті цифрового телевізійного мовлення ATSC A/53, прийнятого Федеральною комісією із зв’язку в 1996 році.