Де саме краще зберігати улюблені продукти в холодильнику?

Автор: Категорія: Новини


Чи знав ти, що деякі фрукти виробляють етилен і поряд з ними інші овочі та фрукти псуються передчасно? А що місце зберігання продуктів в холодильнику має значення? Якщо хочеш, щоб улюблені продукти зберігалися довше і менше псувалися, прочитай деякі наші поради. Вони тобі точно прийдуться у нагоді 🙂
Овочі та фрукти.

Кожен вид плодів і ягід слід зберігати окремо. Добре, якщо у вашому холодильнику є багато спеціальних відділень. Фрукти і овочі варто пакувати в окремі пакети з харчового поліетилену, фольги або паперу. Але пам’ятайте, що плоди повинні «дихати». Щоб овочі не псувалися передчасно, зберігайте їх окремо від фруктів, які виробляють етилен: яблука, манго, маракуйя, груші та ківі. Рекомендуємо мити плоди тільки перед вживанням — надлишок води сприяє прискоренню псування.
Різні плоди віддають перевагу різній температурі зберігання. Всі овочі та фрукти можна умовно розділити на дві великі групи:
1) «Морозостійкі» плоди: яблука, абрикоси, груші, суниця, інжир, вишня, ківі, нектарини, сливи, персики, виноград, артишоки, зелений салат, цвітна капуста, броколі, горох, морква, часник, капуста, редис, брюссельська капуста, буряк, селера, спаржа, шпинат і кукурудза. Зберігати ці продукти треба тому місці холодильника, де температура не падає нижче нуля. В противному разі плоди дуже швидко втрачають смак і псуються.
2) «Теплолюбні» плоди: авокадо, банани, гранати, манго, олива, папайа, цитрусові, баклажани, огірки, стручкова квасоля, гарбуз, диня, солодкий перець, помідори, кавуни та цуккині. Якщо овочі або фрукти ще не дозріли, не варто класти їх в холодильник. Персики, сливи, банани прекрасно дозрівають в темному місці при кімнатній температурі. Не варто класти в холодильник і кавун – останні дослідження показали, що якщо він дозріває при кімнатній температурі, то накопичує значно більше корисних речовин.

Сири

По-перше, якщо є така можливість, не зберігай сир дуже довго. Купуй його стільки, скільки зможеш з’їсти за 1-2 дні. Якщо все ж виникла необхідність придбати сир про запас, радимо зберігати його в спеціальному контейнері для сирів (в деяких холодильниках такий є), або в контейнері для овочів і фруктів. Загорни сир в харчову плівку, фольгу або пергаментний папір. Загортати сир у звичайний папір не радимо – він може висохнути.

М’ясо

Логічно, що м’ясо треба зберігати в найхолоднішому місці. Краще за все споживати свіже м’ясо, якому всього 2-3 дні. Це ідеальний період, коли м’ясо зберігає в собі всі необхідні мінерали, вітаміни та мікроелементи, корисні для будь-якого організму. Великі шматки м’яса зберігаються довше, ніж маленькі. При необхідності тривалого терміну зберігання свіже м’ясо треба заморозити в морозильній камері. Перед заморожуванням м’ясо потрібно ретельно обтерти і покласти в поліетиленовий пакет, з якого треба випустити якомога більше повітря. Мити м’ясо не можна, інакше воно зіпсується.

Риба


Перш ніж покласти свіжу рибу в холодильник, ретельно промий її в прохолодній воді та висуши. Поклади рибу в найхолодніше місце в холодильнику, де температура сягає десь 1-5° нижче нуля. Свої корисні властивості заморожена таким чином риба зберігає протягом 1 доби. Для тривалого терміну зберігання риби її треба спочатку випотрошити та очистити від луски. Важливе правило зберігання свіжої риби – не заморожувати її повторно, інакше вона втратить свої смакові якості.