Інноваційний модульний смартфон LG G5

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Компанія LG Electronics (LG) оголосила про випуск довгоочікуваного смартфона LG G5. Новий флагман отримав найвищу оцінку серед інноваційних продуктів, представлених на виставці Mobile World Congress (MWC) 2016, що відбувалася в лютому, в Барселоні.

LG G5 має металевий корпус, для виготовлення якого, застосовувалась технологія мікронізації анодованого алюмінію, завдяки чому телефон має гладкі блискучі грані.

Окремої уваги заслуговує камера смартфону. Нову модель LG G5 оснащена одразу двома камерами: основною – зі стандартним 78-градусним об’єктивом, а також додатковою – з ширококутним об’єктивом та кутом огляду 135 градусів, максимальним на сьогоднішній день показником серед смартфонів.

Цей об’єктив дозволяє охопити в 1,7 раз ширше кут огляду в порівнянні з іншими камерами на смартфонах, і на 15 градусів ширше, ніж кут огляду людського ока. За допомогою ширококутного об’єктива користувачі зможуть зняти краєвиди, високі будівлі та великі групи людей без необхідності відходити на достатню відстань від об’єкту зйомки. Ну і звичайно ж,  ви можете обрати різні ефекти для фотографій, в тому числі, і можливість об’єднання зображень, знятих за допомогою стандартного та ширококутного об’єктивів, для створення ефекту «фотографії в рамці».

Ще більше комфорту, при управлінні камерою, забезпечує LG CAM Plus – оригінальний модуль камери, що приєднується через слот батареї до смартфона. На LG CAM Plus розташовані кнопки живлення, спуску затвора, запису, зуму, LED-індикатор. Випуклий дизайн модуля забезпечує зручний обхват під час зйомки. Камера підтримує функції автоекспозиції та інтуїтивного блокування автофокусу – характерні особливості цифрових фотоапаратів. Модуль LG CAM Plus оснащений додатковим акумулятором ємністю 1,200 мАг.

Смартфон має 5,3-дюймовий Quad HD IPS Quantum дисплей, який підтримує функцію «завжди увімкнений». В середньому користувачі десятки разів на день перевіряють свої смартфони тільки для того, щоб дізнатися час, або перевірити, чи не пропустили вони дзвінок. Тепер вся важлива інформація буде відображатися на додатковому екрані. Ця функція допоможе помітно скоротити споживання електроенергії і збільшить строк дії батареї смартфона. Щоб звести до мінімуму споживання енергії, LG удосконалив драйвер пам’яті і функцію управління електроживленням. Підсвічування висвітлює тільки невелику зону дисплея. Завдяки цій технології режим «завжди увімкнений» споживає всього 0,8 заряду батареї в годину.

Ще більше комфорту в користуванні смартфоном додає режим Daylight Mode (Денне освітлення). Смартфон LG G5 швидко підлаштовується під зовнішні умови і миттєво збільшує або зменшує яскравість дисплея до 850 ніт. Це дозволить підвищити показники видимості на дисплеї смартфона.

LG G5 оснащений потужним процесором Snapdragon 820, що забезпечує ряд можливостей. Серед яких 64-розрядна архітектура, графічний процесор Adreno 530 і процесор Hexagon DSP, що споживає невелику кількість енергії. Крім цього також впроваджений 14-бітний процесор обробки зображень Qualcomm Spectra™ (ISP), розроблений для підтримки високої якості зображень на рівні DSLR камер. Процесор Snapdragon 820 також має вмонтований LTE-модем X12 категорії 12, що забезпечує швидкість завантаження даних до 600 Мбіт/с, та LTE категорії 13 зі швидкістю висхідного потоку до 150 Мбіт/с. У порівнянні з попередніми версіями процесора Snapdragon передова архітектура нового процесора Qualcomm дозволяє подвоїти показники швидкості роботи й покращити рівень споживання енергії.

LG Hi-Fi Plus – інноваційний портативний Hi-Fi аудіоплеєр, розроблений спільно з B&O PLAY. Крім покращених технологій 32-бітного Hi-Fi ЦАП, LG Hi-Fi Plus також підтримує високоякісне відтворення звуку з частотою 384 кГц. Новий LG Hi-Fi Plus можна використовувати як з LG G5, так і в якості окремого Hi-Fi ЦАП при підключенні до будь-якого смартфону або ПК.

LG G5 підтримує функцію Qualcomm Quick Charge 3.0 для блискавично швидкої зарядки пристрою. Зарядка Quick Charge 3.0 використовує інтелектуальний алгоритм і забезпечує на 27% більш швидку і на 45% більш ефективну зарядку, ніж пристрої попередніх поколінь.

Нова модель, завдяки технології «Low Power Location Estimation», відрізняється більшим ресурсом акумулятора. За рахунок оптимізації енергоспоживання в додатках, ця технологія підвищує ефективність акумулятора на 41,9%.

Основні характеристики моделі:*
• Процесор: Qualcomm® Snapdragon™ 820
• Дисплей: 5.3-дюймовий Quad HD IPS Quantum дисплей (2560 x 1440 / 554 точок на дюйм)
• Пам’ять: Оперативна: 4 ГБLPDDR4 / Постійна: 32 ГБ UFS / microSD (до 2 ТБ)
• Камера: Основна: стандартна – 16 МП, ширококутна – 8 МП /
Фронтальна: 8 МП
• Батарея: 2,800 мАг (знімна)
• ОС: Android 6.0 Marshmallow
• Габарити: 149,4 x 73,9 x 7,7 мм
• Вага: 159 г
• Підтримка мережі: LTE / 3G / 2G
• Підключення: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / USB Type-C / NFC / Bluetooth 4.2
• Кольори: Срібний / Темно-сірий/ Золотий / Рожевий

* Технічні характеристики моделей можуть змінюватися в залежності від ринку.