Пристрої LG Friends, сумісні з LG G5

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Разом з новою моделлю смартфона G5 компанія LG представила широку лінійку сумісних пристроїв, яка отримала назву LG Friends, що дозволить розширити можливості використання звичайних смартфонів.

LG 360 VR – VR-окуляри, що підключаються до G5 за допомогою спеціального кабелю та працюють виключно з G5 для імітації 130-дюймового телевізора, який знаходиться на відстані двох метрів від глядача. Це дозволяє користувачеві переглядати VR-контент коли завгодно і де завгодно. Окуляри мають стильний дизайн та легко складаються.. У порівнянні з іншими VR-пристроями, для яких необхідно, щоб смартфон був вмонтований, LG 360 VR важить усього 118 г (4,16 унції), в три рази менше ваги інших VR-окулярів. При цьому модель підтримує роздільну здатність 639 точок на дюйм. Пристрій сумісний з LG 360 CAM і дозволяє переглядати 360-градусне зображення та відео, а також контент платформи Google Cardboard.

LG 360 CAM – компактна 360-градусна камера, що складається із двох
13-МП-мегапіксельних 130-гардусних широкоформатних камер, батареї ємністю 1,200 мАг та 4 ГБ вбудованої пам’яті, яка може бути доповнена картою MicroSD. Вона легко підключається до LG G5 і дозволяє користувачам створювати панорманий контент. LG 360 CAM підтримує відео з роздільною здатністю 2K та запис об’ємного звуку 5.1 через три мікрофони для створення 3D-контента. Завдяки партнерству з Google знімки, зроблені за допомогою 360 CAM, можуть бути завантажені на Google Street View та YouTube 360. Зображення також будуть доступні для перегляду за допомогою LG 360 VR або інших смартфонів та пристроїв, що підтримують 360-градусний контент.

LG Rolling Bot –  це робот, що нагадуює м’ячик, і є сумісним пристроєм для зйомки зображень та відео за допомогою вмонтованої 8-мегапіксельної камери. LG Rolling Bot можна використовувати в якості системи спостереження за домом, тваринами, а також як пульт дистанційного керування для сумісної побутової техніки. За допомогою IP-камери, яка підключається через модуль Wi-Fi, користувачі можуть дистанційно спостерігати за тим, що відбувається у них вдома, через потокове відео на смартфоні LG G5. За допомогою спеціального додатку, через LG G5, ви можете керувати LG Rolling Bot, та направляти його в потрібну частину дома. Окрім камери пристрій має підсвітку, мікрофон, динамік та акумулятор.

З новим LG G5 також сумісна остання модель LG TONE PlatinumTM (модель HBS-1100) – це бездротова гарнітура, розроблена разом з компанією Harman/Kardon®. LG TONE PlatinumTM – це арматурні навушники, які мінімізують можливі спотворення та відтворюють детальний та чистий звук. Більш того, це перша в світі бездротова гарнітура, оснащена кодеком aptX ™ HD, що забезпечує передачу 24-бітного звуку.

H3 від B&O PLAY – високоякісні навушники, сумісні зі звуком LG Hi-Fi Plus. Цей пристрій стане до вподоби користувачам, що цінують гарну якість звучання. Навушники сумісні зі смартфонами, які працюють на ОС Android.

LG Smart Controller дозволяє користувачам легко керувати дронами і перевіряти зняте ними потокове відео через смартфон LG G5 у режимі реального часу. Також пристрій дозволяє керувати безпілотним апаратом за допомогою джойстика LG Smart Controller.