Компанія LG підтвердила своє лідерство на ринку моніторів у 2015 році

Автор: Категорія: IT продукти

Аналітична компанія IDC, що займається дослідженнями ринку інформаційних технологій, представила звіт IDC 2015 Data Ukraine, в якому підтвердила лідерство на ринку моніторів України компанії LG Electronics.

Компанія LG зберігає лідерську позицію на ринку моніторів в Україні протягом останніх 6-ти років. Так у 2015 році частка продажів моніторів LG на українському ринку склала 35%. А у сегментах IPS та Ultrawide частка LG склала 59% і 80% відповідно.

За підсумками 2015 року, монітори серії М57, а саме моделі 22MP57A, 22MP57D, 23MP57A, 23MP57D та 23MP57HQ, в сегменті IPS-моніторів, зайняли першу п’ятірку найбільш продаваних моделей в Україні. IPS-матриця підтримує колірну температуру зображення без відхилення і гарантує відображення природних відтінків та відповідність кольорів. При цьому ціна таких моніторів є дуже привабливою для покупців.

Це не єдині відзнаки, які отримали монітори LG. Переможцями в номінації TIPA Awards в 2015 році стали монітори LG 34UM95 та 31MU97, які отримали нагороди за сучасний дизайн, якість зображення та високу продуктивність. Дані моделі були визнані кращими фотомоніторами року. TIPA (Technical Image Press Association) це асоціація авторитетних видань, присвячених фотографії, обробці і виводу зображення. У неї входять 29 журналів з 16 країн світу. Щорічно члени асоціації обирають кращі продукти року, оцінюючи кожен пристрій на основі ряду критеріїв, таких як технологічні інновації та інновації у галузі дизайну, простота у використанні і оптимальне співвідношення ціни і якості.

Перший у світі вигнутий монітор 34UC97 отримав численні нагороди від таких видань як Idea, IF, Reddot а також PRAD, провідного німецького інтернет-порталу, який спеціалізується на технологіях для дисплеїв. Він містить незалежну думку споживачів, детальні огляди, результати користувацького тестування, новини та рекомендації про нові монітори, телевізори, проектори та планшети.

Для компанії важливими є не тільки відзнаки експертів, але й, в першу чергу, відгуки користувачів. Високі оцінки отримав широкоформатний монітор 25UM57. Новий формат монітора 21:9, в порівняння зі звичним 16:9 дозволяє повністю зануритися в те, що відбувається на екрані. До того ж технологія Dynamic Action Sync дозволяє мінімізувати затримки в роботі монітора.

Монітори лінійки UltraWide, що мають велику кількість ігрових функцій та широкий кінематографічний екран, стали популярними не тільки серед любителів комп’ютерних ігор, але і активно купувалися компаніями, для забезпечення максимально комфортної роботи в офісі своїм працівникам. Завдяки можливостям ПЗ 4-Screen Split екран монітора ділитися на кілька сегментів (до чотирьох), що дозволяє відкривати кілька додатків одночасно, не перемикаючись між вікнами.