Новий інноваційний інтерфейс LG UX 5.0

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Одночасно з появою на ринку смартфона LG G5 компанія LG Electronics (LG) анонсує вихід нового інтерфейсу LG UX 5.0, який демонструє розширені можливості не лише для користувачів G5, а й для власників наступних моделей смартфонів від LG. LG UX 5.0 працює на платформі ОС Android’s Marshmallow, дозволять користувачам максимально ефективно використовувати смартфон G5та легко підключатися до сумісних пристроїв LG Friends.

Особливістю  LG UX 5.0 є LG Friends Manager ‒ це додаток, що дозволяє користувачам легко підключатися та управляти модулями й аксесуарами LG Friends. Додаток LG Friends Manager визначає сумісні пристрої, що знаходяться неподалік, підключає їх до смартфона LG G5, а також завантажує та встановлює необхідні додатки з Google Play Store. Інформація про кожен пристрій LG Friends відображається в окремому вікні.

LG UX 5.0 допоможе зробити ще більш вражаючі знімки за допомогою наступних функцій:

Масштабування ‒ лише одне натискання на екран, і ви легко перемикаєтесь між стандартним 78-градусним та 135-градусним ширококутним об`активом.

Функція «Автознімок» – це покращена версія функції «Зйомка за жестом руки». Смартфон автоматично робить знімок, як тільки камера розпізнає обличчя.

Режим «Мультиогляд» (Multi View) – використовує одночасно фронтальну та основну камери смартфона G5 та камеру LG 360 CAM, щоб знімати зображення під різним кутом.

360-градусні шпалери (360 Wallpaper) – зображення, які ви зняли за допомогою LG 360 CAM, можуть відображатися у вигляді 360-градусної панорами, синхронно зсуваючись при переміщенні G5.

Ефект «Фотографія у рамці» – об`єднує зображення, зняті за допомогою стандартної та ширококутної камер, для створення ефекту «картинка в кадрі».

Фільтри «Плівкова фотографія» (Film Effect) – набір фільтрів, що забезпечують ефект плівкової фотографії. Можна використовувати попередній перегляд для зміни фільтрів перед тим, як зробити знімок.

LG вдосконалила інтерфейс користувача та включила декілька нових «розумних» функцій LG UX 5.0, серед яких:

New Home – тепер користувачі можуть завантажити Home & App Drawer безпосередньо з меню налаштувань LG G5.

LG Health – оновлений додаток підтримує режими як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Наочна деталізація ваших спортивних досягнень допоможе зберегти мотивацію для продовження занять.

Режим «Завжди ввімкнений» – вся необхідна інформація, включно з датою, часом та важливими повідомленнями, постійно відображається на додатковому дисплеї.

Функція «Розумний лікар» (Smart Doctor) – підтримуйте продуктивність вашого LG G5 на оптимальному рівні за допомогою порад і підказок на основі ваших звичок використання смартфону.

Функція World clock («Світовий час») – новий «розумний» годинник дозволяє відображати час обраних міст та миттєво синхронізує смартфон із місцевим часом для зручного планування дзвінків і зустрічей.

Управління файлами (File Manager) – функція забезпечує прямий доступ до папок і файлів, що вказані в каталозі у верхній частині вікна. Можна використовувати фільтр для пошуку документів, відео та зображень у смартфоні G5.

Функція «Швидка допомога» (Quick Help) – якщо у вас виникли питання щодо роботи G5, тут можна швидко та легко знайти відповіді, або направити запит по електронній пошті.

Функція «Резервне копіювання» (LG Backup) – використовуйте резервне копіювання LG Backup разом з NFC для відновлення даних з інших телефонів, які працюють на ОС Android. Також функція дозволяє зберегти листування з додатків, які часто використовуються для обміну повідомленнями.

Різноманітні методи безпеки – інтерфейс користувача LG UX 5.0 підтримує як функцію LG Knock code, так і розпізнавання власника за відбитком пальця, що забезпечує додаткову безпеку.