Принцип OLED телевізорів від LG в короткому відеороліку

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Технології OLED від LG активно завойовують ринок, і отримують багато схильних відгуків від користувачів. Фотографу зі світовим ім’ям Шону Паркеру, в короткому рекламному ролику для LG, вдалося продемонструвати принцип дії, що лежить в основі телевізорів з OLED технологією.

В фільмі, знятому Шоном Паркером, чорний колір виступає в головній ролі. Концепція фотографа полягає в тому, що ідеальний чорний створює ідеальний колір. Одні й ті самі кольори будуть сприйматися нами тим яскравіше, чим темнішим буде фон. Використовуючи даний ефект, OLED телевізори від LG, до 12 разів точніше передають кольори, а отже чудове враження від перегляду фільмів вам гарантовано.

В матриці OLED телевізорів основним функціональним елементом є органічні світлодіоди. Принцип роботи полягає в пропусканні електричних імпульсів крізь органічні сполуки, що призводить до яскравого світіння останніх. Тобто, на відміну від LED телевізорів, зникає необхідність додаткового підсвічування пікселів.  Саме таким чином і досягається передача до 200 разів більш насиченого чорного кольору.

Приємного перегляду!