Рекламний ролик LG G5 за участю Джейсона Стейтема

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Зірка бойовиків «Перевізник» та «Нестримні» Джейсон Стейтем зніметься у рекламному ролику компанії LG Electronics для нового модульного смартфона LG G5. Режисером ролика стане Фредрік Бонд, відомий за зйомками для міжнародних кампаній мультинаціональних брендів.

Зйомки будуть проходити за підтримки агентства Energy BBDO в Лос-Анджелесі. Рекламний ролик LG G5 поєднує мізансцени, героїв яких грає Стейтем. В ньому Джейсон Стейтем продемонструє основні переваги та способи використання смартфона G5, а також можливість підключення до сумісних пристроїв LG Friends та перетворення смартфона в камеру й аудіоплеєр Hi-Fi.

Слоган нової рекламної кампанії ‒ «Життя прекрасне, коли в ньому є місце для гри».

На думку Джейсона Стейтема, смартфон LG G5 з модульним типом конструкції стане дуже популярним серед споживачів. Також він виказав надію, що глядачам сподобається кінцевий результат зі створення рекламного ролика.

Рекламний ролик транслюватиметься в Північній Америці, Латинській Америці та Східній Азії. Починаючи з 1 квітня, ролик з`явиться на сторінці LG Mobile у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/LGMobile).