Розпачато продажі смартфона LG G5

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Компанія LG Electronics розпочинає продажі модульного смартфона LG G5 вже на цьому тижні. 31 березня смартфон буде представлений користувачам південної Кореї, а вже 1 квітня він з’явиться у США. Трохи пізніше планується запуск продажів смартфона на ринках Європи, Азії та Близькому Сході, а також в інших країнах. На внутрішніх ринках по всьому світу представляти смартфон LG G5 будуть близько 200 операторів зв’язку.

Вперше LG G5 був представлений в минулому місяці на виставці MWC, що відбувалася у Барселоні, та викликав інтерес користувачів по всьому світу. Флагман отримав 33 нагороди, включаючи «Кращий новий смартфон на MWC 2016» від асоціації GSMA, однієї із найзнаменитіших платформ в області інновацій та передових технологій.

Смартфон оснащений новітніми технологіями, і зможе здивувати та вдовольнити найвибагливіших користувачів. Він має подвійну камеру, 78-градусний та 135-градусний ширококутний об’єктиви. Звуковий кодек Dolby Digital Plus та 7.1-канальний кінематографічний звук дозволять відтворювати детальний звук навіть в умовах, коли вас оточують гучні сторонні шуми. LG G5 підтримує сервіси IFTTT (If This Then That) ‒ це своєрідні «розумні» додатки, що дозволяють користувачам створювати програми ‒ так звані «рецепти» ‒ для підвищення продуктивності та ефективності пристроїв.

Графічний інтерфейс користувача став менш завантаженим, також в ньому застосовуються яскраві комбінації кольорів і ефекти напівпрозорості та розмиття. Окрім того, реалізована синхронізація анімації та ефектів зворотного зв’язку, що забезпечує більш захоплюючий та приємний досвід використання смартфона.

Трохи пізніше в ряді країн будуть представлені додаткові пристрої LG Friends:
• Камера LG CAM Plus
• Аудіоплеєр Hi-Fi Plus, розроблений сумісно із компанією B&O PLAY (із чохлом)
• Окуляри віртуальної реальності LG 360 VR
• Камера 360 CAM (із чохлом)
• Робот LG Rolling Bot
• Гарнітура TONE Platinum
• Навушники H3, розроблені сумісно із компанією B&O PLAY