OLED телевізори від LG

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

OLED телевізори стають все більш популярними серед споживачів, впевнено завойовуючи ринок. Але багато покупців не знають, в чому полягають особливості OLED технології.

В матриці OLED телевізора основним функціональним елементом є органічні світлодіоди. Пропускання електричних імпульсів через органічні сполуки призводить до яскравого світіння останніх. Використання різних люмінофорів дозволяє отримати світіння заданого кольору. Так за допомогою комбінування світіння червоного, синього і зеленого органічного світлодіода можна отримати на виході велику кількість якісних кольорів.

Але LG вдосконалила дану технологію. В телевізорах LG використовується не звичайна система RGB, яка складається з трьох пікселів різного кольору: червоного, синього і зеленого, а запатентована технологія WRGB, тобто така, що має додатковий четвертий підсвічений субпіксель білого кольору. На виході отримуємо більш насичену та реалістичну передачу напівтонів та різних відтінків кольору. Технологія WRGB  дає можливість отримати максимальну кількість кольорів.

OLED технології мають ряд переваг. Так, при використанні органічних світлодіодів більше не треба додатково підсвічувати екран, це економить велику частину простору в корпусі. Таким чином OLED телевізори значно тонші та легші, в порівнянні з іншими телевізорами.

Ще однією перевагою є дуже великий кут огляду. Фактично можна дивитися на екран під будь яким кутом, при цьому якість зображення залишається незмінною.

Варто відмітити зменшення споживання електроенергії. А також можливість створити вигнуті телевізори, такі моделі користуються попитом у споживачів.