Netflix рекомендує телевізори LG

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Нові 4К-телевізори, що працюють на платформі LG webOS 3.0, після ретельної перевірки та оцінки їх параметрів та продуктивності, були визнані Netflix найкращими у своїй категорії.

Зокрема у список рекомендованих телевізорів увійшли телевізори LG SIGNATURE OLED (модель G6), 4K OLED (моделі E6 та C6), LG SUPER UHD (моделі UH9500 та UH8500) та UHD (моделі UH7500, UH6500, UH6300 та UH6100). Наразі планується оцінка експертами Netflix інших моделей телевізорів LG, після чого список, імовірно, буде розширено.

Програма Netflix Recommended TV покликана допомогти користувачам дізнатися більше про можливості сучасного телебачення та насолодитися простотою та швидкістю нових технологій. Телевізори LG, що працюють на платформі webOS 3.0, забезпечують користувачам вражаючу якість зображення та оснащенні корисними функціями «розумного» телебачення. Вони підтримують режим Instant On, ця технологія дозволяє швидко вмикати телевізор із сплячого режиму та переглядати програми Netflix. Миттєвий доступ до Netflix та інших інтернет-сервісів забезпечує функція Fast App Switching («швидке перемикання між додатками»). Відтепер їх так само легко перемикати, як й програми на вашому телевізорі.

Телевізори LG дозволяють підписникам Netflix по всьому світу насолоджуватись переглядом якісного відео у форматі 4K ‒ це 600 годин кращих телевізійних програм та серіалів від Netflix. Телевізори LG OLED та SUPER UHD повністю сумісні із сучасними стандартами HDR10 та Dolby Vision HDR, таким чином користувачі отримують неперевершену якість зображення при перегляді оригінальних програм Netflix у форматі HDR.

Також користувачі телевізорів LG, що працюють на платформі webOS, отримують можливість переглядати програми Netflix через спеціальний додаток. Крім того програми Netflix доступні на старій платформі телевізорів LG, Netcast.