Новий рекорд Гіннеса за участю компанії LG Electronics

Автор: Категорія: Побутова техніка

Компанія LG Electronics (LG) та картковий скульптор Браян Берг за 12 годин створили найвищу конструкцію із карт висотою 3,3 метри, тим самим встановивши новий світовий рекорд.

48 -поверховий картковий будинок був споруджений на пральній машині LG, що працювала із швидкістю віджиму 1000 обертів за хвилину .

Це стало можливим завдяки інноваційній системі LG Centum System™ — це система демпфірування з амортизаторами, подібна тій, що встановлена в автомобілях. LG відмовилась від використання традиційних пружин для підтримки бака, і за рахунок нової системи кріплення бака значно зменшила вібрацію та рівень шуму, що становить лише 67 дБ при завантаженні 12 кг білизні, прання в  циклі «Бавовна» та швидкості віджимання 1400 обертів за хвилину. Тобто шум від роботи пральної машини, сприймається не голосніше за звичайну розмову.

Крім того, зменшення кількості рухомих частин призводить до зменшення тертя, що є головною причиною зношення та поломок в пральних машинах. Щоб підтвердити надійність пральних машин із системою Centum, компанія LG надала 20-річну гарантію на інверторний мотор, проти звичайних 10-ти років.