360-градусні шпалери для LG G5

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Користувачі смартфона LG G5 мають можливість встановити 360-градусні шпалери, тобто сферичні картинки в якості фонового зображення на головному екрані.

При переміщенні смартфона, фон екрана буде змінюватися. 360-градусні зображення можна буде переглядати в режимі Cinematic View, а камера LG 360 CAM дозволить зняти сферичні знімки та використовувати їх в якості фотошпалер для G5 або для завантаження в Google Street View.

Окрім власних фотографій, користувачі LG G5 можуть завантажувати фотошпалери від іменитих фотографів, які будуть знаходитися у вільному доступі в LG Smart World. Спочатку на сервісі з’явиться 12 знімків, а з травня по листопад в LG Smart World будуть з’являтися по чотири нових фотографії. Даний сервіс доступний в 69-ти країнах світу.

Для того щоб завантажити 360-градусні шпалери, власникам LG G5 необхідно буде зайти на сайт сервісу www.LGworld.com, або завантажити додаток ОС Android для отримання додаткової інформації про продукт, а також щоб взяти участь в розіграші призів.