Перший у світі модульний смартфон версії SE

Автор: Категорія: Мобільний зв’язок

Як і модель LG G5, смартфон G5SE оснащений інноваційними рішеннями ‒ зйомною батареєю та колекцією додаткових сумісних пристроїв LG Friends.

LG G5SE  підтримує роботу LG CAM Plus ‒ модулю, що перетворює смартфон у високоякісну та зручну камеру, а також інших пристроїв, таких як LG Hi-Fi Plus ‒ аудіопрогравач, розроблений спільно з компанією B&O PLAY, що перетворює смартфон у високоякісний ЦАП. Камера LG 360 CAM ‒ це зйомка 360-градусних зображень і відео за допомогою G5SE , а пристрій LG Rolling Bot може бути використано як домашня система моніторингу або як іграшка для вашого домашнього вихованця.Смартфон G5SE  ‒ поєднання цільнометалевого корпусу і витонченого дизайну. Для створення смартфона LG G5SE був використаний алюмінієвий сплав, який зазвичай застосовується при виробництві літаків та елітних спортивних автомобілів. Це дозволяє збільшити зносостійкість та стійкість продукту до корозії. Вигнуте скло 3D Arc Glass, яке розташовується на 5,3-дюймовому дисплеї Quad HD IPS Quantum, надає пристрою елегантний зовнішній вигляд.

Подвійна камера на задній поверхні смартфона G5SE підтримує як зйомку за допомогою стандартного об’єктива, так і зйомку за допомогою 135-градусного ширококутного об’єктива, охоплення якого ширше кута зору людського ока. Широкоформатний об’єктив дозволяє знімати чаруючі пейзажі, височайші будівлі та великі групи людей без необхідності віддалення від об’єктів.

Смартфон G5SE також оснащений дисплеєм Always On, що працює в режимі «завжди увімкнений». Це дозволяє користувачам швидко перевіряти час, дату та інші оповіщення без необхідності увімкнення пристрою. Освітлюючи усього одну третину усього екрану, дисплей Always On споживає усього 0,8 стандартного розходу батареї на годину.

LG G5SE оснащений 64-бітовим 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 652 з тактовою частотою 1,8 ГГц, графічним процесором Adreno 510 і енергозберігаючим процесором цифрової обробки сигналів Hexagon™ DSP. Процесор Snapdragon 652 також має вбудований модем X8 LTE, який підтримує швидкість завантаження до 300 Мбіт/с і швидкості передачі до 100 Мбіт/с. LG G5SE з двома SIM-картами працює на операційній системі Android 6.0 Marshmallow, оснащений технологією швидкої зарядки Quick Charge 3.0, а також 3Гб оперативної та 32Гб вбудованої пам’яті.

Також LG G5SE  підтримує технологію LPLE (Low Power Location Estimation ‒ технологія оптимізації енергоспоживання), яка підвищує ефективність роботи батареї за рахунок оптимізації енергоспоживання в додатках.

Смартфон G5SE оснащений USB Type-C, швидким і точним сенсором відбитків пальців, слотом microSD, а також підтримує формат Dolby Audio™, що забезпечує чітке і об’ємне звучання навіть в галасливих умовах. Більш того, смартфон G5SE оснащений останньою версією інтерфейсу користувача LG UX 5.0 з удосконаленими функціями, такими як Pop-out Picture («картинка в картинці»), масштабування, 360-градусні шпалери та функція File Manager («Управління файлами»).