6 місяців безліміту на контент з LG Smart TV: фільми, телеканали, ТВ-архів

Автор: Категорія: Аудіо та Відео

Купуючи LG Smart TV, користувачі отримають доступ до пакету «Кіно за передплатою М+» від сервісу MEGOGO – 6 місяців безлімітного перегляду колекції з понад 7000 фільмів, серіалів і мультфільмів без реклами і в найвищій якості Full HD, доступній на smart моделях телевізорів.

Отримати доступ до контенту досить просто – для цього необхідно придбати LG Smart TV за умовами акції. Список магазинів, в яких діє акція, перелік моделей телевізорів і детальна інструкція з активації доступні в розділі на сторінці http://smarttv.lge.ua/.

Також покупцю буде запропоновано пакет інтерактивного телебачення від DIVAN.TV строком дії на 6 місяців, який включає 100 або 155 каналів у залежності від придбаної моделі телевізора, а також перегляд кінофільмів, ТВ-архів і понад 100 онлайн-радіостанцій. Покупці LG Smart TV зможуть активувати акційний пакет телеканалів LG Econom (100 каналів) або LG Premium (155 каналів), а це найпопулярніші телеканали з новинами, телешоу і серіалами, дитячі телеканали з мультфільмами та освітніми програмами, перегляд улюбленого шоу або фільму протягом 7 днів після трансляції, а також понад 100 станцій онлайн-радіо.

Крім того, при покупці LG Smart TV користувачі отримають можливість безкоштовного встановлення та налаштування нового телевізора кваліфікованими фахівцями компанії Support.ua – від розпакування і налаштування телеканалів до підключення телевізора до інших пристроїв, а також онлайн-підтримку.

Для участі в промо-акції LG необхідно в зазначений період придбати одну з акційних моделей Smart TV і активувати вибраний пакет послуг. Щоб отримати додаткову інформацію про моделі телевізорів і ознайомиться з детальними умовами акції і переліком магазинів, які беруть у ній участь, будь ласка, відвідайте промо-сторінку http://smarttv.lge.ua/.

[1] MEGOGO – перший легальний онлайн-кінотеатр, який працює в 15 східноєвропейських країнах. Відкрився в листопаді 2011 року. Наприкінці 2012 року став доступний в усьому світі. Щомісячна аудиторія онлайн-кінотеатру – 27,5 млн унікальних користувачів, а каталог ресурсу налічує понад 70 тисяч одиниць відеоконтенту: художні та документальні фільми, мультфільми, серіали, ТВ-програми та шоу, трансляції спортивних і культурних подій, новини, музичні кліпи.

[2] DIVAN.TV – сервіс інтерактивного телебачення для всієї родини. Для користувачів сервісу доступ до телеканалів і відео відкритий на Smart TV, а також на медіаплеєрах, комп’ютерах, планшетах і смартфонах одночасно. Таким чином, кожен член сім’ї має можливість дивитися те, що він бажає, і в будь-яких зручних для нього умовах.