Топ-5 супів у мікрохвильовій печі

Автор: Категорія: Новини

  1. Крем-суп з шампіньйонів. Помий і наріж шампіньйони. Змішай їх з оливковим маслом і водою. Суміш вилий в ємність, накрий кришкою та постав у мікрохвильову піч. Готуй 6-7 хвилин при максимальній потужності. Потім очисти, вимий і наріж цибулю. Додай ложку оливкового масла. Постав в мікрохвильову піч на 3,5 хвилини. Змішай готові гриби та цибулю. Додай перцю. Збий блендером до однорідної маси. Додай сири та вершків. Знову збий блендером. Постав готову суміш у мікрохвильову піч і готуй 1 хвилину при максимальній потужності. Крем-суп готовий! Рекомендовано подавати з сухарями та зеленню.
  2. Овочевий суп-пюре. Натри кабачки на терці, посоли та додай оливкового масла. Готуй у мікрохвильовій печі 5-7 хвилин при максимальній потужності. Потім вимий і наріж кубиками помідори. Посоли, поперчи та додай оливкового масла. Готуй у мікрохвильовій печі так само, як і кабачки. Готові овочі змішай та збий блендером до однорідності. Суп-пюре готовий, хай смакує!
  3. Суп-пюре з броколі та зеленого горошка. Заморожені овочі (зелений горошок і броколі) виклади на тарілку та розморозь у мікрохвильовій печі. Помісти овочі в глибоку ємність для приготування та додай два стакани кип’яченої води. Готуй в мікрохвильовій печі при максимальній потужності 10 хвилин. Додай вершкове масло та збий суп блендером в однорідний крем. Суп-пюре готовий, хай смакує!
  4. Чеддер-суп з пекучим червоним перцем. Очисти та дрібно наріж цибулю та часник. Червоний перець очисти від насіння та дрібно наріж. Виклади лук, часник і перець зі заздалегідь розігрітим вершковим і оливковим маслом і готуй 10 хвилин в режимі «конвекція» при максимальній потужності. В готову суміш додай молоко, кукурудзу та сіль. Готуй в мікрохвильові 5 хвилин при максимальній потужності. Зніми шкурку з помідора та очисти від насіння. Порубай дрібно кінзу. Додай кінзу та помідор до супу та готуй ще 2 хвилини при максимальній потужності.
  5. Суп з овочами-гриль. Очисти цибуля і часник. Наріж цибулю. Розріж перець на 6 частин. Виклади овочі в невелику форму для запікання, збризни оливковим маслом та готуй 10 хвилин в режимі «гриль» на максимальній потужності. Переверни овочі та готуй ще 4-5 хвилин. Тим часом переклади в ємність для приготування консервовані томати, додай сіль і готуй в мікрохвильовій печі при максимальній потужності до кипіння. Готові овочі-гриль дрібно наріж і виклади в ємність з томатами. Додай оливкове масло, мелений перець і перемішати. Додай свіжого базиліку. Суп готовий, хай смакує!