Пилосос LG CORDZERO™ ‒ підкорення висот офісної будівлі

Автор: Категорія: Побутова техніка

Сходження альпіністки на 33-поверхову споруду стало можливим завдяки використанню двох бездротових пилососів преміум-класу, які підтримувати вагу Сьєрри при підкоренні офісної будівлі. Блейр-Койл вдалося забратися на вершину комплексу всього за 30 хвилин і показати перший каскадерський трюк такого роду, зупинившись лише раз для зміни комплекту пилососів.

Пилосос LG CordZero™ оснащений інверторним мотором Smart Inverter Motor™ ‒ це висока продуктивність, а також тривалий термін експлуатації безпровідного пилососа при його компактних розмірах. Smart Inverter Motor™ в середньому на 28% менше, на 24% легше та на 13% потужніше у порівнянні зі звичайними моторами для пилососів. Високоефективний літій-іонний акумулятор PowerPack™ 80В забезпечує до 40 хвилин роботи пилососа у звичайному режимі після 4 годин зарядки.

«Ми сподіваємося привернути увагу користувачів до інновацій, які використовуються для, здавалося би, повсякденних побутових пристроїв, ‒ говорить Саймон Джеон, старший віце-президент підрозділу пральних машин компанії
LG Home Appliance & Air Solution. ‒ Сучасні пилососи оснащені передовими технологіями, які можуть впоратися з будь-якими викликами. І я вважаю, нам вдалося це продемонструвати завдяки даному заходу та професіоналізму Сьєрри Блейр-Койл».