Думай. Їж. Зберігай

Автор: Категорія: Новини

 

Дослідження Організації об’єднаних націй свідчать, що у світі близько 1,3 млрд. тонн продуктів витрачаються марно. Це майже третина всіх виробів харчової промисловості. Щорічно люди марнують від 300 мільйонів тонн цілком придатних до споживання продуктів. Уявіть, постійно голодна південна частина Африки споживає за рік меншу кількість їжі, ніж викидає решта світу, а 300 мільйонів тонн вистачило б на повноцінні обіди для  900 мільйонів голодних.

Марнування продуктів — це глобальна проблема, яка стосується кожного. Щомісяця українці витрачають левові частки сімейного бюджету та багато вільного часу, щоб купити та приготувати їжу, яка згодом опиниться у смітнику. Прикро? Цьому можна зарадити. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть не лише без зайвих зусиль зберегти гроші та час, але й особисто долучитися до руху проти марнування продуктів.

1)      Список покупок. Заздалегідь плануйте перелік покупок. Таким чином ви зможете розумно спланувати споживання та убезпечити себе від непотрібних імпульсних покупок.

2)      Форма та смак. Чи бувало таке, що дивна форма картоплини, полуниці чи моркви позбавляла вас бажання купити той чи інший фрукт чи овоч? Проте форма не впливає на смакові властивості фруктів і овочів, тому сміливо їх купуйте, аби вони не опинилися у смітнику.

3)      Звільняйте холодильник. Перед тим, як купувати нову їжу, з’їжте ту, що вже є у холодильнику – це заощадить час і гроші.

4)      Заморожуйте. Якщо бачите, що не встигнете з’їсти приготовану їжу, просто заморозьте її, і термін придатності відчутно збільшиться.

5)      Беру з собою! Не соромтеся просити офіціантів у ресторанах загортати вам їжу з собою. Ви можете з’їсти її вдома або поділитися нею з домашніми улюбленцями.

6)      Продукти, станьте в чергу!  Зберігайте щойно куплені продукти під стінкою холодильника, а куплені раніше тримайте на видному місці, щоб випадково про них не забути.

7)      Креатив. Ставтеся творчо до залишків їжі. Зайву смажену курку можна використати у сандвічі, молочну продукцію у випічці, тощо.

8)      Пожертви. В залежності від стану, зайву їжу можна передати до соціальних кухонь для знедолених, які є майже у кожному місті, або до притулків для тварин.

9)      Переробляйте та вирощуйте. Зіпсовані овочі та фрукти можна використовувати як добрива на дачі.

Тож споживайте розумно, щоб заощадити гроші та час, а також допомогти вирішити світову проблему марнування продуктів.