Демонстрація високоякісного HDR-контенту на телевізорах LG OLED

Автор: Категорія: Новини

Високоякісний HDR-контент транслювався на телевізори оновленої лінійки OLED TV за допомогою прямої передачі сигналів з супутника, сформованих з використанням зворотно-сумісної HDR-технології Hybrid Log Gamma (HLG).

Технологія HLG дозволяє поліпшити коефіцієнт контрастності та можливості передачі кольору на телевізорах з підтримкою стандартного динамічного діапазону (SDR). Для демонстрації передачі HDR-контенту LG і BBC використовували супутникову мережу SES Astra.

Технологія HLG була розроблена BBC і NHK для того, щоб забезпечити зворотно-сумісну передачу HDR-контенту. При використанні єдиного розподілу потоку бітів, які можуть бути декодовані як спеціальними приймачами HDR, так і сумісними приймачами для іншого типу контенту, система HLG підтримує передачу метаданих, що робить її сумісною з існуючою інфраструктурою мовлення і дозволяє почати виробництво ТБ-програм безпосередньо з підтримкою HDR.

Гнучкість інноваційної технології HDR HLG від BBC робить її чудовим варіантом для мовлення HDR-контенту, в той час як новий тестовий канал SES Ultra HD дозволяє партнерам галузі протестувати різні стандарти відображення даних і контент. Контент у форматі HDR HLG на телевізорах LG OLED здається ще більш реалістичним, зі ще більшою глибиною чорного кольору. Телевізори LG OLED, перші плоскопанельні телевізори з безкінечним коефіцієнтом контрастності, не мають собі рівних у передачі HDR-контенту.

«LG залишається лідером телевізійних інновацій протягом десятиліть, ‒ сказав Вайн Парк, виконавчий віце-президент і голова європейського підрозділу LG. ‒ Ми підтримуємо наших партнерів, зусилля яких спрямовані на стандартизацію технологій мовлення HDR і популяризацію передових технології відображення контенту».